ZAGREB - Recenzije masaža

Meni je ponudila masažu/masažu prostate i HJ, ali ništa više. Nije bila sisata (uvjetno rečeno), bila je neka starija Tajlanđanka s jako obješenim sisama. Komplimentirao sam joj čvrstu guzicu i rekao da bi sigurno bilo super da radi seks. Mislim da se malo dvoumila ali na kraju je rekla da to ne radi, da radi samo masaže (unatoč krevetu u prostoriji i lubrikantu na noćnom ormariću). Mislim da ovisi o tome kad dođeš i koliko joj se svidiš. Svi imaju potpuno različita iskustva, očito.
Radi ona sve, ali, vjerojatno, kad stekne povjerenje ...
 

Lokacija: Trešnjevka. Godine, rekao bih negdje srednje dvadesete. Cura super izgleda, lijepa u licu, niža, možda oko 165-168. Sise lijepo oblikovane, ne prevelike, neka dvojka-trojka. Guza čvrsta, vitka je cijela. Nudi sve kao što piše u oglasu: klasična masaža (300), B2B (400) i foot fetish (500). Doplata je sto vjeverica ako hoćeš da se skine skroz. Već je kolega prije cca mjesec i pol pisao o njoj i rekao je da je da je masaža odlična te da nije mogao svršiti. Morat ću kontrirati neiskusnijem kolegi, u ovom slučaju. Naruči me za masažu u točno određen termin (zvao sam sat vremena prije), dođem tamo, upute kao da idem u sjedište narkokartela, prvo kaže okvirnu lokaciju, pa da dođeš na neku konkretnu lokaciju, pa te pošalje na lokaciju preko puta te lokacije i tek kad dođeš pred stan ti otvori vrata (fun fact: na istoj je lokaciji, stan ispod, gdje znaju biti Brazilke - tamo su bile Lorena i ona crna - mislim da se oglašavala kao Tuany, ali nekoliko njih se oglašava pod tim imenom, pa tko će znati). Ulazim unutra, s obzirom na upute i da se pet minuta nije javljala na mobitel, od dogovorenog vremena prošlo je već desetak minuta. Dakle dogovor je u 12.30 ali ja ulazim unutra u 12.40. Stan je lijepo uređen, uredan, čist. Idem do kupaonice i nabrzinu se istuširam, ne duže od 2-3 minute. Kaže koliko je što, ja uzmem B2B da je ona gola i krenemo. Vrijeme je negdje oko 12.45.

Masaža dok si na trbuhu je više-manje maženje leđa rukama i prelaženje sisama i tijelom preko tebe, vrlo nježno i polako, nema tu neke masaže. Dakle, ono što bi većina ljudi ovdje nazvala "trackanjem", iako su joj sise krasne pa ih je i lijepo osjetiti na sebi. Cura puno priča, što mi je inače okej, ali ne ako mora zastati svako malo u masaži da dovrši rečenicu. Cijela ta masaža traje maksimalno 7-8 minuta. Dakle cca 10-5 do jedan mi kaže da se okrenem. Okrenem se. Prvo mi je malo mazila kurac rukama pa sisama, taman da mi se digne, i odmah počela drkati. Drka dobro, nježno, ugodno, ali ne mogu objasniti zašto, znao sam da nema šanse da tako svršim (tako da, kolega, nisi jedini, i očito nije problem samo u nama) - drkanje samo po sebi mi nikad nije bilo nešto prenapaljujuće. Ne da se baš dirati. Može je se maziti jedino po sisama i donekle po guzi, čim se približiš donjem dijelu guze ili trbuhu, izmiče se. U 13:05, dakle na stolu sam joj ni 20 minuta, mi kaže da je vrijeme prošlo i da joj pomognem svojom rukom, da je ona meni već produžila termin za deset minuta i da je druga mušterija čeka. Na to sam baš izgubio volju za svršavanjem, jer mi je takav tip pritiska užasan u ovakvim situacijama. K tome, mobitel ne isključuje, pa joj vibrira cijelo božje vrijeme dok masira. Kaže mi gužva je, takav je dan, a ona ima striktne termine od po pola sata, dakle doslovce funkcionira kao na traci. Kažem joj, nema veze, budem sam to riješio. I na izlazu iz stana se mimoiđem s idućom mušterijom.

Dakle, što se mene tiče, ne preporučujem. Cura je stvarno lijepa, i da radi nešto više od B2B, isplatilo bi se vratiti, ali ovako, uludo potrošenih 500 vjevera. Toliko me iznervirala da sam, s obzirom na to da sam već bio na Trešnjevci, par kućnih brojeva od sad već legendarne Tine, nazvao Tinu, ova je bila slobodna pa me odmah primila i odradila vrhunski BJ, čisto da se ne vraćam kući potpuno nezadovoljen i nezadovoljan. Sve u svemu, za tu količinu krznenih životinjica mogao sam otići i kod neke od Brazilki :/ Ali nije mi se dalo sve, htio sam samo opuštajući podnevni B2B uz eventualno neki BJ. Greška.
Hmmm … zar nije bolje otići u pravi salon za Thai masažu pa se tamo dogovoriti? Bar znaš da nije kao na traci, a dobiješ i pravu masažu ...
 
Slaba ponuda masaža sa dolaskom u moj prostor. Javila se samo ona "čista dekadencija", ali joj soma kn nisam spreman dati. 100 europljana bih dao za dobru masažu i dobar oral, sex me ne zanima. Ako netko ima nekakvu preporuku, molio bih...
 
Vremena su se promjenila... (a i cijene naravno). Nekad je to bilo sasvim uobičajeno. Pred dosta godina je bila u Zg jedna Slovakinja, sasvim slućajno naišao na oglas, čak i bez ikakve slike, radila samostalno... Glava, ajd, nije ružna sigurno, ali tijelo 10/10, ostao sam paf kad je ugledao na vratima... Pitao je jednom dal sve slovakinje imaju tako duge noge, veli da večina...:) Uglavnom da skratim, koristio sam je jedno 7 puta... Svaki put bi se kod mene otuširala (u biti zajedno), prva dva-tri puta je stvarno bila samo masaža, kasnije već sve... (i to bez ikakve doplate) I nikad nije na sat gledala... Čak mi je ostavila privatni broj iz Slovačke, naravno, nemam ga više... Kako je bilo pred Božić, htjela da je vodim na advent (a di ću to da me netko vidi).... Osjećao sam se s njom doslovno ko car, kao da mi je ljubavnica... Ah, dobra stara vremena...:rolleyes:😢
 
I ona što se nekad oglašavala kao "mama mimi" (netko je nedavno pisao o njoj, pod novim imenom je i s novim brojem)..., po mom dojmu svakako za preporučiti.
 
Evo vam recenzije friško ispod kurca. Lokacija: Horvaćanska. Salon. Tri cure rade. Kolega kidamicpa je već opisao doživljaj pa ću se ja nadovezati na njega. Ne znam jesmo li bili kod iste cure. Ruskinja, Karolina, odlično govori hrvatski. Preko telefona nudi klasik i b2b (300/400). Kad dođeš u prostor (bile su točne vremenski za dogovor, što cijenim, kašnjenje svega 5 min), ponudi oral za 600 (s kondomom) i seks za 800. Ispričala mi se cura, rekla je da trenutno ne radi seks jer ima mengu. Ali mi je isto napomenula da je mogu dirati apsolutno gdje god hoću. Ugodna, ljubazna, zgodna. Malo prevelike usne za moj gušt, male sise, jedva dvojka, ali prirodne i čvrsta, vrlo dobra guza. Pička izgleda lijepo i malo - bilo mi je baš žao što ne radi seks. Uzeo sam preskupi oral samo zbog toga što je cura stvarno vrlo simpatična i draga.

Akcija je okej, ništa posebno, solidno mi je izmasirala noge, guzicu, leđa nešto manje. B2B je prekratak i nije mu nešto super vična, a i malo ga je nezgodno raditi na vrlo malom plastičnom masažnom stolu (nemaju krevete ni strunjače). Imaju samo kauč, koji u određenim situacijama može poslužiti, pretpostavljam. Malo me mazila sisama po leđima pa je tražila da se okrenem. Po okretanju me namazala uljem i sisama mi prelazila preko kurca i preko mojih prsa pa mi je polako počela drkati. Kad mi se digao, stavila mi je kondom i krenula pušiti. Pušenje radi u 69 pozi i možeš je dirati kako ti paše. Onda se prebacila meni između nogu, još malo pušila pa me pitala hoću li brzo. Rekoh hoću, ali ne brzo, pogotovo s kondomom. Onda mi ga je skinula i počela drkati s obje ruke, dosta kvalitetno. Malo mi je bilo žao cure pa sam joj pomogao tako što sam je primio za dupe, zatvorio oči i zamišljao da me jebe u cowgirl pozi. Sve skupa je trajalo nekih 25 minuta. Sve korektno ništa baš dobro. Bez seksa se ne bih vraćao. A i ako je 800 za pola, preskupa je. Plus je što je cura zbilja mlada i lijepa. Osim toga, za probati i ne ponoviti.

Izgled 8.5/10
Ponašanje 9.5/10
Usluga 6/10
 
Evo vam recenzije friško ispod kurca. Lokacija: Horvaćanska. Salon. Tri cure rade. Kolega kidamicpa je već opisao doživljaj pa ću se ja nadovezati na njega. Ne znam jesmo li bili kod iste cure. Ruskinja, Karolina, odlično govori hrvatski. Preko telefona nudi klasik i b2b (300/400). Kad dođeš u prostor (bile su točne vremenski za dogovor, što cijenim, kašnjenje svega 5 min), ponudi oral za 600 (s kondomom) i seks za 800. Ispričala mi se cura, rekla je da trenutno ne radi seks jer ima mengu. Ali mi je isto napomenula da je mogu dirati apsolutno gdje god hoću. Ugodna, ljubazna, zgodna. Malo prevelike usne za moj gušt, male sise, jedva dvojka, ali prirodne i čvrsta, vrlo dobra guza. Pička izgleda lijepo i malo - bilo mi je baš žao što ne radi seks. Uzeo sam preskupi oral samo zbog toga što je cura stvarno vrlo simpatična i draga.

Akcija je okej, ništa posebno, solidno mi je izmasirala noge, guzicu, leđa nešto manje. B2B je prekratak i nije mu nešto super vična, a i malo ga je nezgodno raditi na vrlo malom plastičnom masažnom stolu (nemaju krevete ni strunjače). Imaju samo kauč, koji u određenim situacijama može poslužiti, pretpostavljam. Malo me mazila sisama po leđima pa je tražila da se okrenem. Po okretanju me namazala uljem i sisama mi prelazila preko kurca i preko mojih prsa pa mi je polako počela drkati. Kad mi se digao, stavila mi je kondom i krenula pušiti. Pušenje radi u 69 pozi i možeš je dirati kako ti paše. Onda se prebacila meni između nogu, još malo pušila pa me pitala hoću li brzo. Rekoh hoću, ali ne brzo, pogotovo s kondomom. Onda mi ga je skinula i počela drkati s obje ruke, dosta kvalitetno. Malo mi je bilo žao cure pa sam joj pomogao tako što sam je primio za dupe, zatvorio oči i zamišljao da me jebe u cowgirl pozi. Sve skupa je trajalo nekih 25 minuta. Sve korektno ništa baš dobro. Bez seksa se ne bih vraćao. A i ako je 800 za pola, preskupa je. Plus je što je cura zbilja mlada i lijepa. Osim toga, za probati i ne ponoviti.

Izgled 8.5/10
Ponašanje 9.5/10
Usluga 6/10

Kako se oglašava u oglasniku ? :)
 
Što se s ovom sisatom Nicole?
Masaza, pušenje itd... jel se itko od stalnih dogovoriti za nešto više?

Prodaje priče kao za prvi put je dosta i ovo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh