ZAGREB - Recenzije masaža

Viki stvarno nije loša ali je premršava, a ja kod nje idem ranije ujutro da budem prvi taj dan baš zbog tog istovara u usta.
Haha..a netko prije tebe se isto znači istovario u usta ili picu...a onda dođeš ti napaljen dudek i poližeš tuđe sperme iz pice ili se ljubiš s njom nakon što već netko drugi punio usta 😂
Pamet u glavu, budeš pokupio bakterija raznih sve doma budeš zapljuvao.
 
Haha..a netko prije tebe se isto znači istovario u usta ili picu...a onda dođeš ti napaljen dudek i poližeš tuđe sperme iz pice ili se ljubiš s njom nakon što već netko drugi punio usta 😂
Pamet u glavu, budeš pokupio bakterija raznih sve doma budeš zapljuvao.
Ante ....ne posjećuj takve djevojke i portal ako si toliko sterilan i misliš da je svaka curka puna bakterija....gurni si ga u vazu i uživaj kad ti je samo do guranja....ne omalovažavaj te žene jer možda i tvoju netko ševi i pljuga mu...
 
Ante ....ne posjećuj takve djevojke i portal ako si toliko sterilan i misliš da je svaka curka puna bakterija....gurni si ga u vazu i uživaj kad ti je samo do guranja....ne omalovažavaj te žene jer možda i tvoju netko ševi i pljuga mu...
Bravo Siniša dobro si mu rekao ja poštujem te žene koje rade ovaj hobi nije im lako pogotovo kaj je kod nas prostitucija ilegalna nažalost
 
Ante ....ne posjećuj takve djevojke i portal ako si toliko sterilan i misliš da je svaka curka puna bakterija....gurni si ga u vazu i uživaj kad ti je samo do guranja....ne omalovažavaj te žene jer možda i tvoju netko ševi i pljuga mu...
Ja ti pišem samo realno.
Nemoj sanjat da si joj ti jedini to veće,treba oprez, ne kažem da su sve takve ali ima i onih kojima idući samo dopuni picu,a peru se na kraju večeri.
I onda ti dodes na kraju i malo poližeš dolje sokove od raznih likova.
 
Bravo Siniša dobro si mu rekao ja poštujem te žene koje rade ovaj hobi nije im lako pogotovo kaj je kod nas prostitucija ilegalna nažalost
Pa kad bude legalna tek onda će se moći reći "nažalost" za njih.

Jer će konkurencija cure iz susjednih zemalja doći masovno tu nabiti oglase i to za puno manje para!
U ZG je to daleko vise po tarifi nego u njemačkoj gdje rumunjke i slično rade za male pare jer ih je masa.
 
Pa kad bude legalna tek onda će se moći reći "nažalost" za njih.

Jer će konkurencija cure iz susjednih zemalja doći masovno tu nabiti oglase i to za puno manje para!
U ZG je to daleko vise po tarifi nego u njemačkoj gdje rumunjke i slično rade za male pare jer ih je masa.
ima u Zagrebu puno korektinh cura koje ne dižu cijene u oblake.....samo i prema njima treba biti korektan
 
Sara
Sv.Duh
0998327840
Bio ovdje zena u 40-ima profesionalna maserka bas dobro masira ali drkica nije nesto bila. Steta je bila 200 glodavaca na stolu za masazu ona obucena ne skida se. U opciji je jos B2B za 300 i tada je gola
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh