ZAGREB - Recenzije masaža

Dea nije loša ali definitivno nema svršavanja u usta a pogotovo gutanja dakle onaj tko je to napisao, lupeta gluposti.
 
Da li je bio netko kod ove zečice i jesu li slike stvarno njene?
 
Bio nedavno na masaži kod Ave na Kvatriću.
Dogovor je lagan i žena je korektna.
Mršava crnka sa manjom guzom i sisama.
Masaža može na stolu a može i na krevetu. Sama masaža niš posebno, oral bez je dobar. Ako ste ok onda može i odnos.
Donacija 400 ili prema dogovoru.
 
Bio nedavno na masaži kod Ave na Kvatriću.
Dogovor je lagan i žena je korektna.
Mršava crnka sa manjom guzom i sisama.
Masaža može na stolu a može i na krevetu. Sama masaža niš posebno, oral bez je dobar. Ako ste ok onda može i odnos.
Donacija 400 ili prema dogovoru.
Meni je masaza bila top, ovisi valjda kak dogovoris. Ostatak bas i nije po mom ukusu, to jest nije moj tip zene, ali usluga je oke.
 
Nela, jel tko bio, kakva je
Bio sam i nikad više, najgore potrošena lova na masaži. Masira na krevetu, dira te kao da joj se gadi muško tijelo, drkica katastrofa, stalno priča neke nebuloze, jedva sam čekao da završi da odem i ne vratim se.
Bila je gola ogrnuta ručnikom, jedva da ti dozvoli da je takneš.
 

Bio nedavno, trešnjevka, simpa ženska malo previše melje.300 masaža bila odjevena u pidzamu kao za 400 gola...nisam iz principa htio uzet.prostor uredan i cist, baca neki dirty talk i dosta opuštena
 

Bio nedavno, trešnjevka, simpa ženska malo previše melje.300 masaža bila odjevena u pidzamu kao za 400 gola...nisam iz principa htio uzet.prostor uredan i cist, baca neki dirty talk i dosta opuštena
Ovak na fotkqma izgleda slatko,jel se da dirati, jel se trudi
 

Bio nedavno, trešnjevka, simpa ženska malo previše melje.300 masaža bila odjevena u pidzamu kao za 400 gola...nisam iz principa htio uzet.prostor uredan i cist, baca neki dirty talk i dosta opuštena
Jel ide i dalje ili samo masaža?
 

Jel bio tko? Iskustva? Čini mi se da ranije nije bilo recenzija
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh