ZAGREB - Recenzije masaža

Pozdrav. Jel ima trenutno gdje dobar B2B? Na oglas od Sare sveti duh stvarno rijetko naletim, ona mi je bila top.
 
Ljudi, moram popodne do Zagreba poslovno i odmah nazad. Imate sta sigurno za preporucit ili dobra masaza sa oralnim ili komplet.
 
Ana Miramarska

Bio neki dan, ima više postova o njoj, no ovaj je najbliži mojem iskustvu
Simpatična, nekih 40+ godina, komunikacija OK, potrudi se i dobro odradi posao.
B2B 50, X 50...
jel obrijana
 
Momci jel itko bio kod ove?

Jel to ona Anabela ciganka ili neka nova?
Vidim da pise da ima 80 kg kaj je za ženu masu, ali na slikama ne izgleda tak loše, a ako dobro masira, zašte ne
jbg mozda kasno odgovaram, ali Anabela (ona s onim Romom koji ju je karao) sa Španskog je na žalost umrla 5.2.2023. i nema je više
Je istina da je ona opljačkala puno ljudi (Jako glupo od nje, da njen dečko i ona nisu pljačkali ekipu imala bi više mušterija i zarađivala više, ali jbg, vjv ju je taj frajer tjerao da krade)

Ona je inače imala dosta žalosnu priču, ima sestru koja je 100% invalid i ja sam saznao pun k informacija o njoj i iskreno mi je žao da je umrla iako je znala radit sjebana sranja :(
 
jbg mozda kasno odgovaram, ali Anabela (ona s onim Romom koji ju je karao) sa Španskog je na žalost umrla 5.2.2023. i nema je više
Je istina da je ona opljačkala puno ljudi (Jako glupo od nje, da njen dečko i ona nisu pljačkali ekipu imala bi više mušterija i zarađivala više, ali jbg, vjv ju je taj frajer tjerao da krade)

Ona je inače imala dosta žalosnu priču, ima sestru koja je 100% invalid i ja sam saznao pun k informacija o njoj i iskreno mi je žao da je umrla iako je znala radit sjebana sranja :(
😮od čega je umrla? ...prije nekih 7/8 god sam se znao družit sa njom i njenom frendicom, znao je i cigan biti tamo... nisam imo negativna iskustva, baš suprotno ... ( plaćo sam ko bujanec za siromašne🤣)
... u svakom slučaju nek počiva u miru!
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh