ZAGREB - Recenzije masaža

70 eura je pola sata.
S tim da mi je zadnji put rekla da je za nove klijente digla na 80 eura.
Pretjeruje ga. Al dobro, njena pica, njena cijena.

Ne znam radi li masažu prostate.
Ne zanima me to, pa je nisam niti pitao.

Jel bude skroz gola? Jel dozvoljeno pipkanje i po pici? I kak zena izgleda? Vidio sam oglas i negdje je netko napisao da ima 48 god al da je top i da je usluga jedna od najboljih…

I jel bolja ona il ova mala Elena? Nisam nikad bio na b2b masazi, a cini mi se zanimljivo bas
 
Jel bude skroz gola? Jel dozvoljeno pipkanje i po pici? I kak zena izgleda? Vidio sam oglas i negdje je netko napisao da ima 48 god al da je top i da je usluga jedna od najboljih…

I jel bolja ona il ova mala Elena? Nisam nikad bio na b2b masazi, a cini mi se zanimljivo bas
Skroz je gola i dopušta pipkanje.
Meni jako dobro izgleda. Dobro tijelo, sise dvojka, lijepo lice. Slike su njene u PO, pa sam procijeni.
Već sam pisao o njoj - ukucaj u tražilicu.

Ona i Elena su mi podjednako dobre što se usluge tiče.
Anja je pričljivija i opuštenija od Elene. Ima i "dirty talk".
Ali i Elena je o.k. Pristojna je. A prednost je što je jeftinija usluga (60 eura pola sata).
 
Skroz je gola i dopušta pipkanje.
Meni jako dobro izgleda. Dobro tijelo, sise dvojka, lijepo lice. Slike su njene u PO, pa sam procijeni.
Već sam pisao o njoj - ukucaj u tražilicu.

Ona i Elena su mi podjednako dobre što se usluge tiče.
Anja je pričljivija i opuštenija od Elene. Ima i "dirty talk".
Ali i Elena je o.k. Pristojna je. A prednost je što je jeftinija usluga (60 eura pola sata).

Hvala puno na odlicnoj recenziji :)
 
Skroz je gola i dopušta pipkanje.
Meni jako dobro izgleda. Dobro tijelo, sise dvojka, lijepo lice. Slike su njene u PO, pa sam procijeni.
Već sam pisao o njoj - ukucaj u tražilicu.

Ona i Elena su mi podjednako dobre što se usluge tiče.
Anja je pričljivija i opuštenija od Elene. Ima i "dirty talk".
Ali i Elena je o.k. Pristojna je. A prednost je što je jeftinija usluga (60 eura pola sata).
A jesi znao da su njih dve već par god u vezi? Javna je to tajna 🙂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh