ZAGREB - Recenzije masaža

Šefe bas ti se spremam odgovoriti, vidim da je već jedan link ovdje , a ovo kitovo mladunce je druga tkz maserka u tom stančiću .


I ovaj oglas je pod Ana Kovač , znaci da je ista ekipa .
Na tom oglasu su dvije u prostoru jedna malo punija brineta druga plavuša jebao sam ih obadvije zajedno moze i dvojica sa jednom ili obe brineta prima i u guzu granice iz Bjelovara toliko o njima
 
lokacija Stenjevec
Maserka 30-tih godina, simpatična, nasmijana, lijepih punih usana, lijepe grudi 4, manje guze...premala guza u odnosu na gornji dio tijela.
Moguće tuširanje prije masaže. Masaža je na stolu i mogu reći da je masaža vrlo dobra, masira u toplesu i smije se dirati. Tijekom masaže se igra guzom i jajima te može masaža prostate. Najbolji dio je kada ga ljubi usnama i klizi jezikom i usnama po njemu sve do kraja.
Sve u svemu dobra masaža sa još boljim završetkom koji je kombinacija svega (drkica, oral + prostata).
Za nešto više nisam pitao i čini mi se da se prema svakome postavi drugačije ovisno koliko ste joj legli.
Uglavnom vrlo uzbuđujuća masaža.
cijena od 30-40 ovisno o trajanju.

Ako netko ima slična ili drugačija iskustva, neka podjeli.
Znaci poslušao recenziju i nazvao.
Ajme majko šta je ono. Baba cca 55 godina, ruke ko drvosječa. Izmasirale me ( loše) rekao sam da ručno ne treba
 
Ajmo dalje. Bio sam u Spanskom kod one navodno lude. Uglavnom meni ok iskustvo do zadnjeg puta. 5-6 puta je bilo čisto ok. Ona fino izgleda, guzica čist ok, sise nema neke, u faci zgodna. Masaža koja nije nešto dobra, ali nije ni nešto losa. Ručno dobro, lagana za dogovor. A onda ju je nešto prebacilo
 
Znaci poslušao recenziju i nazvao.
Ajme majko šta je ono. Baba cca 55 godina, ruke ko drvosječa. Izmasirale me ( loše) rekao sam da ručno ne treba
A neko je tu pisao hvalospjeve za tu tratinčicu, čak sam je stavio u kontakte pa kad mi bude usput da odem na kvalitetn masažu plus... A možda i probam, nadam se da me neće pojest 😂😂😂
 
Ne znam koliko još osvrta i recenzija treba , da ljudi povjeruju meni i kolegi koji smo dali realni osvrt . Nena veze , tko ne vjeruje , neka se uputi put Stenjevca , izgubi min 30-45 min i ode razočaran .
Mislim žena em ima godina koliko ima, em je građena ko drvosječa, em stvarno nema ništa seksualno privlačno na njoj. Bas ono za ovaj posao loše
 
Ajmo dalje. Bio sam u Spanskom kod one navodno lude. Uglavnom meni ok iskustvo do zadnjeg puta. 5-6 puta je bilo čisto ok. Ona fino izgleda, guzica čist ok, sise nema neke, u faci zgodna. Masaža koja nije nešto dobra, ali nije ni nešto losa. Ručno dobro, lagana za dogovor. A onda ju je nešto prebacilo
Daj stavi koji link da znamo
 
Ja sam stavio link za Stenjevac i ne mogu vjerovati da se svi toliko cudite.
Ponavljam, masirala me djevojka kao sto sam naveo. Ocito da ne radi sama i ocito da ne radi sve dane i citave dane.
Ne znam gdje je problem i zbog cefa stavljate druge linkove.
Mislim da radi pon, uto i petak u popodnevnim satima iza18.
Ako trazite plavu oko 30 godina, a pojavi se crni drvosjeca od 55, onda ne znate ispravno pitati tko radi.
Lp.
 
Ja sam stavio link za Stenjevac i ne mogu vjerovati da se svi toliko cudite.
Ponavljam, masirala me djevojka kao sto sam naveo. Ocito da ne radi sama i ocito da ne radi sve dane i citave dane.
Ne znam gdje je problem i zbog cefa stavljate druge linkove.
Mislim da radi pon, uto i petak u popodnevnim satima iza18.
Ako trazite plavu oko 30 godina, a pojavi se crni drvosjeca od 55, onda ne znate ispravno pitati tko radi.
Lp.
Ma sve pet buraz ne okrivljujem te. Samo sto nisam očekivao drvosjecu
 
  • Like
reagiranja: Oko
Bio danas na masaži,
50 eura btb, masira skroz gola, da se dirati po pici, ljubiti sise.
Sise lijepe okrugle, pica dlakava,uglavnom ok tijelo
Faca rekao bi bliže 40 godina, nadoplatio 10 eura za pusenje bez.

Masaža tako tako, pusenje isto osrednje.
Ponovio nebi iako je zenska zgodnicka
 
Bio danas na masaži,
50 eura btb, masira skroz gola, da se dirati po pici, ljubiti sise.
Sise lijepe okrugle, pica dlakava,uglavnom ok tijelo
Faca rekao bi bliže 40 godina, nadoplatio 10 eura za pusenje bez.

Masaža tako tako, pusenje isto osrednje.
Ponovio nebi iako je zenska zgodnicka
Slijedeće mete su mi:
-srpkinja trešnjevka kada dođe
-slatka Mimi
-Ciara 20
-Lea - netko stavio broj
Ako ima neko da me uputi boljoj vrlo rado
 

pročitao sam dobre recenzije o ovoj dami, pa me zanima je li bio tko zadnje vrijeme? volio bi je posjetit?

Također, ima li tko kakvu info za dvije gospođe niže?

 
Bio danas na masaži,
50 eura btb, masira skroz gola, da se dirati po pici, ljubiti sise.
Sise lijepe okrugle, pica dlakava,uglavnom ok tijelo
Faca rekao bi bliže 40 godina, nadoplatio 10 eura za pusenje bez.

Masaža tako tako, pusenje isto osrednje.
Ponovio nebi iako je zenska zgodnicka
Pica - skroz dlakava/hairy bush?
 

pročitao sam dobre recenzije o ovoj dami, pa me zanima je li bio tko zadnje vrijeme? volio bi je posjetit?

Također, ima li tko kakvu info za dvije gospođe niže?

Imas o nicole napisano dosta recenzija
 

pročitao sam dobre recenzije o ovoj dami, pa me zanima je li bio tko zadnje vrijeme? volio bi je posjetit?

Također, ima li tko kakvu info za dvije gospođe niže?

Gina 45 ti je bivša Jagoda i imaš dosta recenzija.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh