ZAGREB - Recenzije masaža

lokacija Stenjevec
Maserka 30-tih godina, simpatična, nasmijana, lijepih punih usana, lijepe grudi 4, manje guze...premala guza u odnosu na gornji dio tijela.
Moguće tuširanje prije masaže. Masaža je na stolu i mogu reći da je masaža vrlo dobra, masira u toplesu i smije se dirati. Tijekom masaže se igra guzom i jajima te može masaža prostate. Najbolji dio je kada ga ljubi usnama i klizi jezikom i usnama po njemu sve do kraja.
Sve u svemu dobra masaža sa još boljim završetkom koji je kombinacija svega (drkica, oral + prostata).
Za nešto više nisam pitao i čini mi se da se prema svakome postavi drugačije ovisno koliko ste joj legli.
Uglavnom vrlo uzbuđujuća masaža.
cijena od 30-40 ovisno o trajanju.

Ako netko ima slična ili drugačija iskustva, neka podjeli.
Sad sam bio tamo. U životu se brže nisam okrenuo na vratima. Za uslugu ne znam, ali ovo što mi je otvorilo vrata je zastrašujuće...
 
Azijatkinja
+385915968730
0915968730
Bio kod azijatkinje. Nekada u Subicevoj a sada je u Krapinskoj. Dogovor lagan i jednostavan. Ona simpaticna cijelo vrijeme. Cijena za masazu i rucno 30 glodavaca sta je sasvim korektno s obzirom na danasnje prenapuhane cijene. Ja joj ostavio 40. Masira u najlonkama sa gacicama. Mozes dirati svuda osim medju nogama. Sise ogromne visece. Masirala me dosta dugo i polako svuda i po jajima. Trazio zavrsetak sisama i pristala bez problema. Sasvim korektno tko zeli probati azijatkinju.

Bio sam kod jos jedne na masazi Horvacanska-Selska ali nema trenutno oglas i ne znam broj pa kada stavi oglas stavim recenziju
Pozdrav ekipa,

iz splita sam na poslovnom putu u Zg.
Gledao sam vaše komentare i recenzije te sam se odlučio za ovu Azijatkinju, prvenstveno što nisam nikad bio sa Azijatkinjom.
Nazvao sam je, javila se nakon duzeg vremena, simpatičan glas. dogovorili smo pola sata, 40 novčića. Došao sam na lokaciju, stan nije nešto, al ok. pošto mi je prva azijatkinja nisam toliko gledao izgled, nije neka ljepotica, može proć. cca 45 god
legao sam na stol i počela je masirat. nakon 5 min skužio sam da dobro masira i pitao je može li sat vremena. tražila je 80, al dobila je 70. nastavila je masirati i svaki put kad bi došla kod guze podigao sam je malo, ona bi masirala šupak i jaja...to je bilo extra. nakon odlične masaže leđa okrenio sam se i počela je masaža sprijeda, od nogu prema vratu... malo bi se poigrala pišulincem i jajima i nastavila masirati ostatak tijela i tako u krug... pred kraj je dobro nauljila pišulinca i jaja i masirala, drkala...to je tako dobro radila, malo koja bi tako, pogotovo kad ga uzme u obje ruke i vrti rukama...top... pitao sam je radi li blowjob, rekla je da da uz nadoplatu...koliko? 20€, dao sam joj 10...al sam ja tražio sa kondomom... dudlala ga je odlično, nježni pokreti, igra sa jezikom (sigurno bi bilo bolje bez kondoma, al idem u sigurno).. kad sam svršavao toliko se jako nabijala na njega da sam mislija da će joj loše doć... uglavnom meni je bilo odlično...
e da, kad je skinila grudnjak i kad su ispale sise :oops:... ogromne, je da vise, al su ogromne

nzm da li bi još negdje večeras?
 
Maserku iz recenzije kolege znam vise od 10 godina,i na toj lokaciji u Stenjevcu radi pon,sri pet 18-22h,tamo ima vise cura pa je vjer otvorila neka druga maserka 😂

Ti nemas pojma o čemu pričaš . Ove dvije maserke su u Rapajinskoj ulici . Imaju i posebno oglase , inače izgledaju kao iz obitelji Adams .
Ako nađem vremena zalijepim i injihove zasebne linkove .
 
Ti nemas pojma o čemu pričaš . Ove dvije maserke su u Rapajinskoj ulici . Imaju i posebno oglase , inače izgledaju kao iz obitelji Adams .
Ako nađem vremena zalijepim i injihove zasebne linkove .
Neka si ti meni rekao da ja nemam pojma o cemu pricam.Upravo sam saznao da ne poznam maserku 10+ godina koja je prije radila negdje drugdje full time,a sad radi tamo 3 dana u tjednu po 4 sata od 18-22 zbog novonastalih obaveza.I naravno da ne izgleda kao iz obitelji Adams.Zato ne volim forume jer i ako ides pomoc odmah naleti genijalac koji ima potrebu reci kako nemam pojma.Vjerujem da nisam jedini niti rijetki,ali mili imam 5 banki,prvi put sam otisao na masazu prije 25 godina doslovno,bio u svim Dedicevim (treba znat ko je Dedic) salonima,od Djordjiceve,Vocarske,Savske,Erdedyeve…znam vecinu maserki koje imaju svoje teme i koje su se umirovile,ostarile kao i ja,mogao bi knjigu napisat o masazama u Zg-u,i ponavljam ima nas jos,i onda eto njega…nemas pojma…a maserki u Rapajinskoj ima vise od dvije plus muski maser plus…
 
Neka si ti meni rekao da ja nemam pojma o cemu pricam.Upravo sam saznao da ne poznam maserku 10+ godina koja je prije radila negdje drugdje full time,a sad radi tamo 3 dana u tjednu po 4 sata od 18-22 zbog novonastalih obaveza.I naravno da ne izgleda kao iz obitelji Adams.Zato ne volim forume jer i ako ides pomoc odmah naleti genijalac koji ima potrebu reci kako nemam pojma.Vjerujem da nisam jedini niti rijetki,ali mili imam 5 banki,prvi put sam otisao na masazu prije 25 godina doslovno,bio u svim Dedicevim (treba znat ko je Dedic) salonima,od Djordjiceve,Vocarske,Savske,Erdedyeve…znam vecinu maserki koje imaju svoje teme i koje su se umirovile,ostarile kao i ja,mogao bi knjigu napisat o masazama u Zg-u,i ponavljam ima nas jos,i onda eto njega…nemas pojma…a maserki u Rapajinskoj ima vise od dvije plus muski maser plus…

Evo majstore , neka si ti meni živ i zdrav i da obilaziš salone još 50 godina . Ovo nema veze s masažom , čista klasika , a cura je poznata od prije (Ana Kovač - ukucaj u tražilicu ).

 
Neka si ti meni rekao da ja nemam pojma o cemu pricam.Upravo sam saznao da ne poznam maserku 10+ godina koja je prije radila negdje drugdje full time,a sad radi tamo 3 dana u tjednu po 4 sata od 18-22 zbog novonastalih obaveza.I naravno da ne izgleda kao iz obitelji Adams.Zato ne volim forume jer i ako ides pomoc odmah naleti genijalac koji ima potrebu reci kako nemam pojma.Vjerujem da nisam jedini niti rijetki,ali mili imam 5 banki,prvi put sam otisao na masazu prije 25 godina doslovno,bio u svim Dedicevim (treba znat ko je Dedic) salonima,od Djordjiceve,Vocarske,Savske,Erdedyeve…znam vecinu maserki koje imaju svoje teme i koje su se umirovile,ostarile kao i ja,mogao bi knjigu napisat o masazama u Zg-u,i ponavljam ima nas jos,i onda eto njega…nemas pojma…a maserki u Rapajinskoj ima vise od dvije plus muski maser plus…

Šefe bas ti se spremam odgovoriti, vidim da je već jedan link ovdje , a ovo kitovo mladunce je druga tkz maserka u tom stančiću .


I ovaj oglas je pod Ana Kovač , znaci da je ista ekipa .
 
Šefe bas ti se spremam odgovoriti, vidim da je već jedan link ovdje , a ovo kitovo mladunce je druga tkz maserka u tom stančiću .


I ovaj oglas je pod Ana Kovač , znaci da je ista ekipa .

Mislim da su samo te dvije u stanu jer mi je ova stara , debela pokazala ovu prvu kad sam se okrenuo .
 
Pozdrav ekipa,

iz splita sam na poslovnom putu u Zg.
Gledao sam vaše komentare i recenzije te sam se odlučio za ovu Azijatkinju, prvenstveno što nisam nikad bio sa Azijatkinjom.
Nazvao sam je, javila se nakon duzeg vremena, simpatičan glas. dogovorili smo pola sata, 40 novčića. Došao sam na lokaciju, stan nije nešto, al ok. pošto mi je prva azijatkinja nisam toliko gledao izgled, nije neka ljepotica, može proć. cca 45 god
legao sam na stol i počela je masirat. nakon 5 min skužio sam da dobro masira i pitao je može li sat vremena. tražila je 80, al dobila je 70. nastavila je masirati i svaki put kad bi došla kod guze podigao sam je malo, ona bi masirala šupak i jaja...to je bilo extra. nakon odlične masaže leđa okrenio sam se i počela je masaža sprijeda, od nogu prema vratu... malo bi se poigrala pišulincem i jajima i nastavila masirati ostatak tijela i tako u krug... pred kraj je dobro nauljila pišulinca i jaja i masirala, drkala...to je tako dobro radila, malo koja bi tako, pogotovo kad ga uzme u obje ruke i vrti rukama...top... pitao sam je radi li blowjob, rekla je da da uz nadoplatu...koliko? 20€, dao sam joj 10...al sam ja tražio sa kondomom... dudlala ga je odlično, nježni pokreti, igra sa jezikom (sigurno bi bilo bolje bez kondoma, al idem u sigurno).. kad sam svršavao toliko se jako nabijala na njega da sam mislija da će joj loše doć... uglavnom meni je bilo odlično...
e da, kad je skinila grudnjak i kad su ispale sise :oops:... ogromne, je da vise, al su ogromne

nzm da li bi još negdje večeras?

Pozdrav ekipa,

iz splita sam na poslovnom putu u Zg.
Gledao sam vaše komentare i recenzije te sam se odlučio za ovu Azijatkinju, prvenstveno što nisam nikad bio sa Azijatkinjom.
Nazvao sam je, javila se nakon duzeg vremena, simpatičan glas. dogovorili smo pola sata, 40 novčića. Došao sam na lokaciju, stan nije nešto, al ok. pošto mi je prva azijatkinja nisam toliko gledao izgled, nije neka ljepotica, može proć. cca 45 god
legao sam na stol i počela je masirat. nakon 5 min skužio sam da dobro masira i pitao je može li sat vremena. tražila je 80, al dobila je 70. nastavila je masirati i svaki put kad bi došla kod guze podigao sam je malo, ona bi masirala šupak i jaja...to je bilo extra. nakon odlične masaže leđa okrenio sam se i počela je masaža sprijeda, od nogu prema vratu... malo bi se poigrala pišulincem i jajima i nastavila masirati ostatak tijela i tako u krug... pred kraj je dobro nauljila pišulinca i jaja i masirala, drkala...to je tako dobro radila, malo koja bi tako, pogotovo kad ga uzme u obje ruke i vrti rukama...top... pitao sam je radi li blowjob, rekla je da da uz nadoplatu...koliko? 20€, dao sam joj 10...al sam ja tražio sa kondomom... dudlala ga je odlično, nježni pokreti, igra sa jezikom (sigurno bi bilo bolje bez kondoma, al idem u sigurno).. kad sam svršavao toliko se jako nabijala na njega da sam mislija da će joj loše doć... uglavnom meni je bilo odlično...
e da, kad je skinila grudnjak i kad su ispale sise :oops:... ogromne, je da vise, al su ogromne

nzm da li bi još negdje večeras?
Na kom je katu,adresa od ze Azijatkinje bio kod neke u Krapinskoj al nije bila ona!?!
 
Šefe bas ti se spremam odgovoriti, vidim da je već jedan link ovdje , a ovo kitovo mladunce je druga tkz maserka u tom stančiću .


I ovaj oglas je pod Ana Kovač , znaci da je ista ekipa .
Haha… na krivom ste tragu… recenziju masaze nisam ja napisao,slozit cemo se.
Šefe bas ti se spremam odgovoriti, vidim da je već jedan link ovdje , a ovo kitovo mladunce je druga tkz maserka u tom stančiću .


I ovaj oglas je pod Ana Kovač , znaci da je ista ekipa .
Evo ovako decki moji,naravno da je uvijek neka ekipa,to se valjda podrazumjeva.Jucer sam se prijavio i danas cu se odjavit,jer ovo cesto puta ode u krivom smjeru,ali takvi su ljudi,prepametni,egoisticni… A prijavio sam se na nagovor frendice/maserke da vam kazem kad radi u tjednu,jer je tamo naravno ‘ekipa’ pa uvijek mozes naletjet na nekog drugog.I da,recenziju nisam napisao ja,jel tako,ali ju potpisujem u potpunosti,a mozda dobijem i mrvicu vise girlfriend…nego kolega koji je napisao recenziju i bio koliko vidim zadovoljan.Ostale maserke nikad nisam vidio jer odem samo tu i tamo do ‘prije’,da’l su kitovi mladunci ne znam a nije ni bitno,vjer je taj koji je to napisao Apolon al eto voli platit…Pod kojim oglasom se krije maserka kojom je kolega bio zadovoljan,to ne znam,jer ju dobijem privatno,a kad radi vam pise.A i ukusi su razliciti pa je to glupo komentirat.Sretno vam bilo i toliko od mene…odjava…
 
Potpisujem sve sto Simecki piše i svaka riječ stoji.
Ja ne znam tko je kome otvorio vrata, ali znam tko je meni. I ne radi se tu o nikakvim prevarama ili krivim oglasima jer očito je da cura ima više, ali maserka kod koje ja idem je osoba koju sam opisao u recenziji i očito je da je ogromna razlika od izgleda pa do kvalitete usluge.
Kod nje se dobije prava masaža, normalan razgovor i uzbudljiva atmosfera.
Mogao bih isto pisati svašta, ali čemu kad tu uvijek netko krene udarat sa kontrama i uvjeravati me da nisam bio negdje gdje jesam.
Također sam na masažama cca 20 godina i znam puno cura/žena s kojima sam ostao privatno u kontaktu jer smo imali korektan odnos.
Ne znam kako je kod ostalih, ali meni je bio cilj naći korektne osobe (maserke) za duže staze i uvijek sam gledao da masaža bude spoj prave masaže i kvalitetan happy end.
Tamo gdje se osjećam kao na traci ili gdje mi za svaku minutu duže ili komad odjeće manje diže cifru, tamo se pozdravim i više ne dolazim.
Nažalost, nema puno korektnih cura, ali to što je bilo, uspio sam zadržati.
Ekipa koju ne zanima masaža već gleda samo na to kako ju odmah nagovoriti na oral bez ili možda sex, takvi imaju sigurno drugačiji ukus od mene, a i te maserke izgledaju i rade drugačije.
Lp.
 
Potpisujem sve sto Simecki piše i svaka riječ stoji.
Ja ne znam tko je kome otvorio vrata, ali znam tko je meni. I ne radi se tu o nikakvim prevarama ili krivim oglasima jer očito je da cura ima više, ali maserka kod koje ja idem je osoba koju sam opisao u recenziji i očito je da je ogromna razlika od izgleda pa do kvalitete usluge.
Kod nje se dobije prava masaža, normalan razgovor i uzbudljiva atmosfera.
Mogao bih isto pisati svašta, ali čemu kad tu uvijek netko krene udarat sa kontrama i uvjeravati me da nisam bio negdje gdje jesam.
Također sam na masažama cca 20 godina i znam puno cura/žena s kojima sam ostao privatno u kontaktu jer smo imali korektan odnos.
Ne znam kako je kod ostalih, ali meni je bio cilj naći korektne osobe (maserke) za duže staze i uvijek sam gledao da masaža bude spoj prave masaže i kvalitetan happy end.
Tamo gdje se osjećam kao na traci ili gdje mi za svaku minutu duže ili komad odjeće manje diže cifru, tamo se pozdravim i više ne dolazim.
Nažalost, nema puno korektnih cura, ali to što je bilo, uspio sam zadržati.
Ekipa koju ne zanima masaža već gleda samo na to kako ju odmah nagovoriti na oral bez ili možda sex, takvi imaju sigurno drugačiji ukus od mene, a i te maserke izgledaju i rade drugačije.
Lp.
Sve 5, ali ni iz oglasa niti iz tvog posta se po ičemu da zaključiti da tamo ima više "operaterki". Niti da žena radi u nekoliko točno određenih sati na posebne dan u tjednu.

Ne čini li ti se zgodnim napomenuti tako nešto ako veš pišeš osvrt? Ako ništa drugo, da se izbjegnu ovakve situacije, a bogme i nečije (moje) izgubljeno vrijeme.
 
Sve 5, ali ni iz oglasa niti iz tvog posta se po ičemu da zaključiti da tamo ima više "operaterki". Niti da žena radi u nekoliko točno određenih sati na posebne dan u tjednu.

Ne čini li ti se zgodnim napomenuti tako nešto ako veš pišeš osvrt? Ako ništa drugo, da se izbjegnu ovakve situacije, a bogme i nečije (moje) izgubljeno vrijeme.

Dvije su operaterke u stanu , stan je 40 m2 s dva sobička , nema stola za masazu .



Još jednom, nema stola za masazu , usluga je 50 EUR za pušenje i keks .

Pozdravljam ova dva pimpa koji se jako trude reklamirati svoje cure , ali dečki nabavite bolju robu .
 
Dvije su operaterke u stanu , stan je 40 m2 s dva sobička , nema stola za masazu .



Još jednom, nema stola za masazu , usluga je 50 EUR za pušenje i keks .

Pozdravljam ova dva pimpa koji se jako trude reklamirati svoje cure , ali dečki nabavite bolju robu .
To nije oglas koji je Zagorsky recenzirao i koji sam ja nazvao. Nijedan od tih.
 
To nije oglas koji je Zagorsky recenzirao i koji sam ja nazvao. Nijedan od tih.
Oglas za masaže koji je Zagorsky recenzirao poklapa ove dvije spodobe . Javio sam se na oglas od Zagorskog i onda me dočekale u stanu ove dvije . Nemoj još jednom da pišem ulicu, broj i kat, jer onda nije diskretno 😂
 
Vigo, stavri nisu tako jednodimenzionalne.
Koriste isti prostor, no druge osobe i drugi oglas.
Masaza na toj lokaciji kod jedne dame je vrlo solidna kao i njezine cice. No ona radi samo odredenih par dana u kasnijim satima.
To je onolko kolko ja znam, a vjerujem da ima i drugih koji znaju i više.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh