ZAGREB - Recenzije masaža

Pretpostavljam da misliš na Geu - Anteu koja je radila u Jukićevoj.
Slažem se da je često promjenjivog raspoloženja. Zna impulzivno odreagirati, ako nije po njenom.
Mora odraditi masažu kako je ona zamislila, a ne kako klijent želi.
Umislila si valjda da je prvenstveno profi maserka, a tek onda drkačica kita.
A prvih par puta je bila o.k.
Tako da sam prestao ići kod nje. Iako super izgleda i dobro masira.
Stari broj koji sam imao nije bio aktivan.
Ima cura novi oglas?
 
Jedna preljepa mlada djevojka
Ja sam bio danas kod nje sat vremena i stvarno sam uzivao,morat cu ponovit opet.
Djevojka radi odlicno stvarno te dobro napali i ne zuri nigdje.
Ona nasmijana ,vesela apartam odlican cisto sve i uredno.
Djevojka doceka čista i namirisana u ogrtacu jednostavno predobro iskustvo
 
Pretpostavljam da misliš na Geu - Anteu koja je radila u Jukićevoj.
Slažem se da je često promjenjivog raspoloženja. Zna impulzivno odreagirati, ako nije po njenom.
Mora odraditi masažu kako je ona zamislila, a ne kako klijent želi.
Umislila si valjda da je prvenstveno profi maserka, a tek onda drkačica kita.
A prvih par puta je bila o.k.
Tako da sam prestao ići kod nje. Iako super izgleda i dobro masira.
Da, potpuno ista stvar kao i kod mene. Iskreno, žao mi je što je takva jer ispada da meni treba biti čast što me ona masira i što uopće želi potrošiti vrijeme na mene. Rado bih opet do nje, ali kad se sjetim da moram paziti kako ću se našaliti jer ako joj nije dan odmah počne "štrajkat" komunikacijom. Ponavljam, ima dana kada je zaista bila odlična u svakom segmentu, a ima dana kada počne sa bahatim stavom već kod poziva. Najviše iritira ono "sve slobodno reci, pitaj...daj savjet..opusti se"...i onda kad pitam ili predložim da je masaža više uzbuđujuća, tada slijedi "znači tebi ne odgovara kako je masiram, što bi ti htio...bla,bla bla"
Šteta.
 
Jedna preljepa mlada djevojka
Ja sam bio danas kod nje sat vremena i stvarno sam uzivao,morat cu ponovit opet.
Djevojka radi odlicno stvarno te dobro napali i ne zuri nigdje.
Ona nasmijana ,vesela apartam odlican cisto sve i uredno.
Djevojka doceka čista i namirisana u ogrtacu jednostavno predobro iskustvo
Da li se ljubi? I zna li engleski? Hvala
 
Da, potpuno ista stvar kao i kod mene. Iskreno, žao mi je što je takva jer ispada da meni treba biti čast što me ona masira i što uopće želi potrošiti vrijeme na mene. Rado bih opet do nje, ali kad se sjetim da moram paziti kako ću se našaliti jer ako joj nije dan odmah počne "štrajkat" komunikacijom. Ponavljam, ima dana kada je zaista bila odlična u svakom segmentu, a ima dana kada počne sa bahatim stavom već kod poziva. Najviše iritira ono "sve slobodno reci, pitaj...daj savjet..opusti se"...i onda kad pitam ili predložim da je masaža više uzbuđujuća, tada slijedi "znači tebi ne odgovara kako je masiram, što bi ti htio...bla,bla bla"
Šteta.

Gea-Antea je sigurno jedna od boljih B2B maserki u gradu . Sama će vam reci da ako vam je do sexa , otiđite na sex , ona radi masaže i u tome je dosljedna .
Volim otići kod nje kad sam s puta od nekoliko stotina kilometara , opusti me , klizi po meni skoro sat vremena , stvarno si da truda i to je posao veći od onog sto radi većina , nutra - van i gotovo .

Antea nije neka ljepotica , ali je skladna , vitka i ima je tamo gdje treba , jako dobre noge i dupe i lijepa pica .

Kod dogovora nema zajeba , termin je zakon .

Imao sam i boljih B2B maserki , Antea je u Top 5 .
 

Bio prošli tjedan. Salon u Horvaćanskoj, koji je sad već dobro poznat valjda svima.

50E masaža s HJ + dodatnih 30E da bude bez odjeće. Bahatluk.

Slike su njene, tijelo je vrlo skladno s manjim ali finim cicama. U faci je okej, nije klasična ljepotica, ali ima neki svoj seksipil. Recimo ko neka frizerka iz kvarta koju prva dva dolaska tek ovlaš snimiš, a onda treći put maštaš kak bi ju podrapao u garderobi. Godina oko 30-35.

Masaža je dobra, da se dirati posvuda, ako hoćeš guzu naprči ti guzu, ako hoćeš cice uvali ti ih u usta, ako hoćeš picu raširi ti noge. Za to vrijeme jako lijepo stenje svojim ženstveno piskutavim glasićem. Ne priča ništa bezveze, uljudna je i mirišljava. Prst u picu nema jer kao imala je baš mengu, moš mislit da je, ali neka joj. Ne gnjavi previše sa nekim elaboriranim masažama nožnih prstiju i lopatica i sličnim sranjima jer realno nitko ne dolazi zbog bolova u mišićima nego se dosta brzo ali nježno prekomandira na veseljka.

E sad, ja sam džentlmen, taj salon rado posjetim jer su uvijek pristojne i zgodne cure s kojima se možeš dobro zabavit, a sa ovim komadom sam bio po prvi put u klinču pa rekoh neću odma dizat galamu oko njene stvarno bahate cijene samo za masažu. Sex i oralno mi je odmah otpisala, ali si mislim i prije ste bile fine pa bi popadale na komplimente i doplate pogotovo ak si mlad, čist, pristojan i nisi debel.

Ova nula bodova. Ma ni čut ni vidit. Na odlasku mi još jednom spomenula da radi to što radi, onak kak je naučila i da ne želi nikakve probleme sa sexom.

Oke pošteno, ali za tu cifru mi je jako teško zamislit da bum joj se vratio drugi put ili brže bolje preporučio nekom. Da je flertala oko kakvog mogućeg dogovora za više, vidjela bi me opet jer mislim da cura ima potencijala. Ne čini se kao da je nova u poslu, doduše. Ima veći madež poviše lijevog guza, strije na trbuhu, nema tetovaža i nosi naočale, možda ju netko skuži.

Radila je u salonu s kolegicom, nisam ulovio kojom točno, zanimalo me jel to ona "atraktivna crnka" koja se više ne javlja od kad se pročulo da daje pizde. Ta mi je recimo puno više sramežljivija od ove i nije toliko zgodna u tijelu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh