ZAGREB - Recenzije masaža

Ekipa pozdrav svima.
Ovako imam pitanje točnije trebam pomoć.
Tražim masažu da dama nije stara i nadrkana .
Da ima nekog dogovora oko sexa i pušenja .
Da se mogu kulturno otuširati prije i poslije i da ne filozofira oko sastanka .
Našao sam jedan link koji Marko92 stavio ali je link neaktivan.
Molim vas za pomoč
 
Ekipa pozdrav svima.
Ovako imam pitanje točnije trebam pomoć.
Tražim masažu da dama nije stara i nadrkana .
Da ima nekog dogovora oko sexa i pušenja .
Da se mogu kulturno otuširati prije i poslije i da ne filozofira oko sastanka .
Našao sam jedan link koji Marko92 stavio ali je link neaktivan.
Molim vas za pomoč
Probaj s Crnom panterom.
Nije stara, a nije niti nadrkana. Nije baš u cvijetu mladosti, ali meni je izvrsna.
I jebeno ga puši... Znači da udovoljava baš svim tvojim uvjetima:)
 
Probaj s Crnom panterom.
Nije stara, a nije niti nadrkana. Nije baš u cvijetu mladosti, ali meni je izvrsna.
I jebeno ga puši... Znači da udovoljava baš svim tvojim uvjetima:)
Mislim da je i dea u toj listi, ne kenja nikad nista, dogovor uvijek tocan i jednostavan (barem meni)
Fin oralac, jos ljepse kad se prasi u dogiju
 
Daj mi reci, molim te, kako izgleda Dea. Vidim da svi dosta hvalite njezinu izvedbu, ali slike na PO mi baš nisu preatraktivne. I koja je cijena?
Jace gradje al ne debela
Ima muski stisak i stvarno je masaza vrh
Nije netko za kim ces se ono okrenut na ulici al definitivno nije ruzna i bilo sta takvo. Ono sta mnogi kazu da je kao sandra perkovic
Javi joj se na broj, odgovara na poruke
 
Ekipa pozdrav svima.
Ovako imam pitanje točnije trebam pomoć.
Tražim masažu da dama nije stara i nadrkana .
Da ima nekog dogovora oko sexa i pušenja .
Da se mogu kulturno otuširati prije i poslije i da ne filozofira oko sastanka .
Našao sam jedan link koji Marko92 stavio ali je link neaktivan.
Molim vas za pomoč
Jel ti trazis sex ili masazu
 
Jace gradje al ne debela
Ima muski stisak i stvarno je masaza vrh
Nije netko za kim ces se ono okrenut na ulici al definitivno nije ruzna i bilo sta takvo. Ono sta mnogi kazu da je kao sandra perkovic
Javi joj se na broj, odgovara na poruke
Kod Dee ti se ide kad ti fali dobra masaza sa svim ostalim. Ona je jaka i velika cca 90kg ako ne i preko ali na njoj je sve cvrsto. Faca je nije ruzna nego simpa, cura je opustena pricljiva i njena masaza je skoro pa profesionalna. Ja bih izdvojio kao plus par prekrasnih cica i dupe u dogiju mrak izgleda. Nema guranja prstica u picu niti svrsavanja u usta sto je meni plus jer se volim ovlas poljubit sa kurvom al bez jezika. Zadnji put me jako zasmetalo sto joj se iz usta osjetio smrad po karjesu... ako netko zna da li je to rijesila?
 
Kod Dee ti se ide kad ti fali dobra masaza sa svim ostalim. Ona je jaka i velika cca 90kg ako ne i preko ali na njoj je sve cvrsto. Faca je nije ruzna nego simpa, cura je opustena pricljiva i njena masaza je skoro pa profesionalna. Ja bih izdvojio kao plus par prekrasnih cica i dupe u dogiju mrak izgleda. Nema guranja prstica u picu niti svrsavanja u usta sto je meni plus jer se volim ovlas poljubit sa kurvom al bez jezika. Zadnji put me jako zasmetalo sto joj se iz usta osjetio smrad po karjesu... ako netko zna da li je to rijesila?
Da si pusti dugu kosu, malo se našminka i obuje visoke pete pička bi bila pravi PAWG, šteta da cura nema niš kurvanjskoga u sebi...Masaža i pušenje su zbilja mrak, to nema kaj... I cura je ok, ne pije,ne puši cigarete,ne droksa se, bavi se sportom...
 
Ako netko ima neka iskustva iz Jukićeve, molim da napiše..
O njoj je već pisano, ali čisto da vidimo da li je sa svima isto.
Po meni je prečesto promjenjivog raspoloženja i kriterija
Pretpostavljam da misliš na Geu - Anteu koja je radila u Jukićevoj.
Slažem se da je često promjenjivog raspoloženja. Zna impulzivno odreagirati, ako nije po njenom.
Mora odraditi masažu kako je ona zamislila, a ne kako klijent želi.
Umislila si valjda da je prvenstveno profi maserka, a tek onda drkačica kita.
A prvih par puta je bila o.k.
Tako da sam prestao ići kod nje. Iako super izgleda i dobro masira.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh