ZAGREB - Recenzije masaža

Jel ima koja od tih maserki da ima veliko i utrenirano dupe kao čuvena Elena/Lara? Malo raznovrsnosti nije na odmet. Možda je najbolje napraviti grupu guzate koje nema na forumu..
 
Pozdrav, preporuka b2b masaže u Zg, trebao bi za subotu, vidim svi Saru preporučuju, kada ju je najbolje kontaktirati i kontakt ili ako netko ima neku preporuku Hvala :)
 
Pozdrav, preporuka b2b masaže u Zg, trebao bi za subotu, vidim svi Saru preporučuju, kada ju je najbolje kontaktirati i kontakt ili ako netko ima neku preporuku Hvala :)
U subotu ju neces dobit sigurno, a sumnjam jos bar 2 tjedna jel preko ljeta ode na more dosta dugo. Opcenito tesko da ces u subotu nesto naci.
 
  • Like
reagiranja: one

Jel bio tko kod ove iskustva sto sve nudi?
Jesam ja. Masaza s rucnim zavrsetkom 200/300. Nisam nikad direktno pitao za seks, al mislim da ga nema. Zenska ima skembu i nezainteresirana je. Sise su oke, al buduci da je debela ne racuna se. Masaza je cist solidna, a drka ga bas po mom ukusu. Uglavnom, nema neke kombinacije, kad ju diras ko da diras drvo, uz to sve izgled nije bas nesto.
 
Jesam ja. Masaza s rucnim zavrsetkom 200/300. Nisam nikad direktno pitao za seks, al mislim da ga nema. Zenska ima skembu i nezainteresirana je. Sise su oke, al buduci da je debela ne racuna se. Masaza je cist solidna, a drka ga bas po mom ukusu. Uglavnom, nema neke kombinacije, kad ju diras ko da diras drvo, uz to sve izgled nije bas nesto.
Misljenja sam da masaza ne vrijedi te pare s obzirom da ti ga samo izdrka, ako je do masaze mogu otic u neki salon za jeftinije i sam ga bacit u nesvijest kad dodem kuci
 
Misljenja sam da masaza ne vrijedi te pare s obzirom da ti ga samo izdrka, ako je do masaze mogu otic u neki salon za jeftinije i sam ga bacit u nesvijest kad dodem kuci
ma može se kod nje više toga samo treba imati strpljenja i volje. bio sam davno prije kada je bila na Pešćenici tj u onoj zgradi kod igrališta i redovito je pušila, svršavanje po faci i sisama. Sex mi ni tada nije dala. Masirati ne zna pa mi je brzo dosadila.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh