ZAGREB - Recenzije masaža

Aktivan sam na sceni masaza vec nekih 8 god, sramota je na sta je spala ponuda u zagrebu, molim vas da navedete neku listu koje su vama najbolje masaze trenutno, hvala
 
Ako si tolko dugo aktivan, onda bi bio red da ti napravis neku listu za nas koji bas nemamo toliko iskustva.
Eh, da sam zadovoljan s ponudom trenutnom, nebi ispitivao :)
Kombinacija dobre masaze i oral zavrsetka je meni ono kaj ja trazim npr. I sad gdje god dodem je ili dobra masaza a zenska nikakva ili obrnuto ak je i zgodna onda je ono tipicno trackanje od 6 min i ajmo na akciju, mozda jos najbolja kombinacija toga je dom sportova nasuprot cro puba, npr. Jukiceva je dobra samo masaza, kod tine je samo oral, kod nicol je preskupo(600kn sa kabanicom),marina zaprude isto ko tina super je zavrsetak ali nema masaze, neznam evo probat cu jos par ovih rituala kao pantera i jos par koje sam pitao pa cu napraviti listu ali svakako mislim da je prije korone bila duplo bolja ponuda i jeftinija
zato sam i u temi jel bio tko naveo nekih 10-ak masaza gdje je prije to licilo na nesto…
Ako netko ima preporuku…zahvaljujem
 
Eh, da sam zadovoljan s ponudom trenutnom, nebi ispitivao :)
Kombinacija dobre masaze i oral zavrsetka je meni ono kaj ja trazim npr. I sad gdje god dodem je ili dobra masaza a zenska nikakva ili obrnuto ak je i zgodna onda je ono tipicno trackanje od 6 min i ajmo na akciju, mozda jos najbolja kombinacija toga je dom sportova nasuprot cro puba, npr. Jukiceva je dobra samo masaza, kod tine je samo oral, kod nicol je preskupo(600kn sa kabanicom),marina zaprude isto ko tina super je zavrsetak ali nema masaze, neznam evo probat cu jos par ovih rituala kao pantera i jos par koje sam pitao pa cu napraviti listu ali svakako mislim da je prije korone bila duplo bolja ponuda i jeftinija
zato sam i u temi jel bio tko naveo nekih 10-ak masaza gdje je prije to licilo na nesto…
Ako netko ima preporuku…zahvaljujem
Onda si nazovi deu siget i dobit ces jebeni masazu i kvalitetan oral, bio sam 5-6 puta kod nje i popravila je oral
 
Aktivan sam na sceni masaza vec nekih 8 god, sramota je na sta je spala ponuda u zagrebu, molim vas da navedete neku listu koje su vama najbolje masaze trenutno, hvala
Jesi bio kod ovih?


 
Jesi bio kod ovih?


Jesi bio kod ovih?


Mala plava sam bio, i bila je cudna atmosfera i ona se bas zurila i nekako robotski je bilo, bio sam i kod nje i kod kolegice malo kurpulentnije proslo ljeto i obje su se bas zurile, ono imam osjecaj da sve skupa ne traje 20 min, makar sam nakon toga vidio pozitivne komentare na nju,
a ovu opustajucu masazu nisam bio, bas sam u drugoj temi pitao za recenziju o njoj…
 
Mala plava sam bio, i bila je cudna atmosfera i ona se bas zurila i nekako robotski je bilo, bio sam i kod nje i kod kolegice malo kurpulentnije proslo ljeto i obje su se bas zurile, ono imam osjecaj da sve skupa ne traje 20 min, makar sam nakon toga vidio pozitivne komentare na nju,
Isti doživljaj samo s malom... totalna isforsirana robotika
 
Eh, da sam zadovoljan s ponudom trenutnom, nebi ispitivao :)
Kombinacija dobre masaze i oral zavrsetka je meni ono kaj ja trazim npr. I sad gdje god dodem je ili dobra masaza a zenska nikakva ili obrnuto ak je i zgodna onda je ono tipicno trackanje od 6 min i ajmo na akciju, mozda jos najbolja kombinacija toga je dom sportova nasuprot cro puba, npr. Jukiceva je dobra samo masaza, kod tine je samo oral, kod nicol je preskupo(600kn sa kabanicom),marina zaprude isto ko tina super je zavrsetak ali nema masaze, neznam evo probat cu jos par ovih rituala kao pantera i jos par koje sam pitao pa cu napraviti listu ali svakako mislim da je prije korone bila duplo bolja ponuda i jeftinija
zato sam i u temi jel bio tko naveo nekih 10-ak masaza gdje je prije to licilo na nesto…
Ako netko ima preporuku…zahvaljujem
Znaci trazis otprilike isto ko i ja. Meni je najbolje bilo kod Sare sveti duh. Zapravo tamo sam jedino bio da mi nije bilo zao. Vecinom ako i izgledaju dobro, nedaju se dirati ili mrtvo puhalo. Najgore kad je ruzna i jos odrađuje preko one stvari.
 
Znaci trazis otprilike isto ko i ja. Meni je najbolje bilo kod Sare sveti duh. Zapravo tamo sam jedino bio da mi nije bilo zao. Vecinom ako i izgledaju dobro, nedaju se dirati ili mrtvo puhalo. Najgore kad je ruzna i jos odrađuje preko one stvari.
A bio sam i kod nje, ali davila me s pricom i kad se sjetim onog tusa nemam neku potrebu ponovit, makar slazem se da je masaza ok i da i da ju diras i sve ali opet, eto tako nesto da nademo i da je ona malo zgodnija i prostor malo bolji i to je to… a ovo imas pravo cim je neka bolja odma glumi neki k…(sto u ovom poslu stvarno nema smisla), a ovo ruzna i prek k… kad odraduje trebalo mi je godinama da naucim se na vratima okrenut i otic ali evo savlado sam i to
 
Gle, da objasnim.

Ja sam kod one Sara 44 god. (ne Sveti Duh!) bio i nije mi se sviđalo. Previše mlohava, makar u njenim godinama moguće izgledati bolje.

A sada kaj čitam o Marici ja je skroz izmežurana, ne hvala. Oko isto jede. Ja kod one Sare nisam mogao svršiti, a to mi se inaće ne dešava.

Ovo je druga priča ,ali ima sportašice kojima skoro 70, a izgledaju kao maksimum 40. Vitke, čvrsta koža, lijepe građe.

Zato ja nikada neču otiči kod Marica. Svakom svoje.
Ono nekad pregrizem jezik i predem preko ponosa, necu te lagat i meni je tesko nju pogledat onak smezuranu, dignem glavu u zrak a ona krene pusit. Stvarno zena zna poso i kad sam napaljen dam joj 2 glave i nek sauga
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh