ZAGREB - Recenzije masaža

A kaj s ovom?

Vidim i danas stavila oglas jel se zna sta
To ti je Jagoda, draskoviceva
 
Posto sam novi na forumu makar vec dugo pratim tek sam se sad aktivno ukljucio jer vidim da nam ponuda ide u krivom smjeru iz dana u dan,imam ideju da stvarno se potrudimo napraviti neku listu za masaze gdje cemo traziti cjelokupnu kvalitetu i probat jedni drugima pomoc, a ne ovako se zadovoljavat:”dobro masira al je ruzna”,”zgodna je al robot” “dobra je al masaza traje 12 min”… mislim da trebamo selektirat i savjetovat se oko vece kvalitete usluge jer cijene se dizu s kvaliteta je uzas, stvarno bacanje love u vjetar… naravno da svatko ima svoj ukus,fetis,izbor…ali mislim da se svi slazemo da nema smisla ovo sta rade u zadnje vrijeme i ako imate neku ideju da napravimo ili neko glasovanje ili nesto da uspijemo bez tenzija i svade pomoc jedni drugima, i posto sam novi pitam(neznam) ali vjerovatno ima i maserki ili njihovih pimpova koji su isto ovdje na forumu pod laznim nickovima ali to cete vi iskusniji ipak lakse prepoznat. Malo davim ali vec sam izrevoltiran jer vidim da i vi kao i ja ste se poceli zadovoljavat i davat po 400,500 kn za masazu i drkicu samo zato jer nema bolje ili nemremo nac, a prije 3 god za to isto nebi dali 200
 
Ava je bila dobra jer se s njom moglo sve dogovoriti, zato me zanima preporuka za za neku koja ne u glavi normalna?
 
A zašto vi očekujete za 300-400 izgled nije mi jasno😂
Pa evo napisat cu iz svog iskustva, radio u njemačkoj za satnicu cca 9 eura(minimalac je tad bio malo iznad 6), placao "manekenkama" 50 eura, negdje se nade i za 30, kako koji grad. Dodem u hr gdje je satnica prosjek neki 5 eura ajmo rec, gospođe od 40 godina sa 20 kila viska, neke bezobrazne, neke nadrogirane, pijane, traze 400 kn. Da nisam bio vani i vidio sta dobim za 50 eura, ne bi ni ja ocekivao ovdje neke standarde. Poanta price, vani zaradis vise i ljepoticu kakve ovdje vidis po casopisima, reklamama za grudnjake itd, pojebes za 50 eura, a ovdje gdje zaradis duplo manje platis cak i vise za prosjecnu zensku.
 
Pa evo napisat cu iz svog iskustva, radio u njemačkoj za satnicu cca 9 eura(minimalac je tad bio malo iznad 6), placao "manekenkama" 50 eura, negdje se nade i za 30, kako koji grad. Dodem u hr gdje je satnica prosjek neki 5 eura ajmo rec, gospođe od 40 godina sa 20 kila viska, neke bezobrazne, neke nadrogirane, pijane, traze 400 kn. Da nisam bio vani i vidio sta dobim za 50 eura, ne bi ni ja ocekivao ovdje neke standarde. Poanta price, vani zaradis vise i ljepoticu kakve ovdje vidis po casopisima, reklamama za grudnjake itd, pojebes za 50 eura, a ovdje gdje zaradis duplo manje platis cak i vise za prosjecnu zensku.
Ovo je tocno
 
Pa evo napisat cu iz svog iskustva, radio u njemačkoj za satnicu cca 9 eura(minimalac je tad bio malo iznad 6), placao "manekenkama" 50 eura, negdje se nade i za 30, kako koji grad. Dodem u hr gdje je satnica prosjek neki 5 eura ajmo rec, gospođe od 40 godina sa 20 kila viska, neke bezobrazne, neke nadrogirane, pijane, traze 400 kn. Da nisam bio vani i vidio sta dobim za 50 eura, ne bi ni ja ocekivao ovdje neke standarde. Poanta price, vani zaradis vise i ljepoticu kakve ovdje vidis po casopisima, reklamama za grudnjake itd, pojebes za 50 eura, a ovdje gdje zaradis duplo manje platis cak i vise za prosjecnu zensku.
Sve što kažeš stoji, ali zakon ponude i potražnje uvijek nadjača svaki osjećaj za pravedno...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh