ZAGREB - Jel bio tko?

postavio sam isto pitanje par puta ali nitko ne želi odgovoriti- izgleda mi poznato; nemrem se sjetit!
To je ona malo jaca (mozda bosanka) rekao bi da se voli jebat i lijepo se da s njom, ali nemojte ocekivat neku ljepoticu. Po meni je predebeljuskasta, klasicna milf na zalazu, ali je simpa. Sad sve ovisi jel vam se dopada fizicki, ako da uzivat cete
 
Bio netko s ovom?
Bio ja al uzeo samo masazu. Bolje da nisam. Jedna od onih koja masira 2 minute, okret i krene drkat. Cim skuzi da ces brzo svsit da gasa i zavrsi te. Ne sjecam se koja je cijena bila, sjecam se da sam duze trazio parking nego kaj sam bio kod nje. Izbjegavati
 
To je ona malo jaca (mozda bosanka) rekao bi da se voli jebat i lijepo se da s njom, ali nemojte ocekivat neku ljepoticu. Po meni je predebeljuskasta, klasicna milf na zalazu, ali je simpa. Sad sve ovisi jel vam se dopada fizicki, ako da uzivat cete
Da nije mozda ona visoka milf sta pricala previse vatrena ela ili kako imala ogl.
 

Bio jučer. Žena skvarcana do boli, nije neka ljepotica, ali puši super. Teško svršavam, ali je on čak kroz kondom uspješno odradila posao. Jedna od rijetkih koja dobro puši. Za dalje nisam probao, ali pušenje super. Prostor je mali apartman u Zapruđu. 60€/30 min.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh