ZAGREB - Jel bio tko?

Mos mislit kak je prosjecna toliko. Mozda sad i je zbog politicara i njihovog povecanja placa po 2000€ neto., Oni imaju po 4500, 5000€ mjesecno neto.
kenedi, nije ni čudo da ste likvidirani...pa jel zbilja mislite da jedan saborski zastupnik ne zaslužuje pišljivih 5 tis € , pa tolko Kristina Mandarina zaradi u tjedan dana, pa onda sportaši , pjevači , svirači.... Samo kukanje, ej- kurve su digle cijenu, zidari su digli cijenu, šiptari su digli cijenu, a Vi? Nije vam Hdz kriv zato jer ste jazavci! Tržište je slobodno! Bavite se vi prostitucijom pa stavite cijene kakve želite, otvorite kafić i spustite cijene a podignite plaće radnicima!
 
Hdz je samo posljedica vecinske razine svijesti naroda. Vecina je na razini straha.Mogu cak i razumjeti,ljudski je i pametnije povuci se u sebe i brinuti se za svoje dupe,pogotovo kad znas da ovom narodu nema pomoći jer vremeplov koji bi vratio mlade i zdrave ljude u ovu državu jos nije izumljen...
 
Hdz je samo posljedica vecinske razine svijesti naroda. Vecina je na razini straha.Mogu cak i razumjeti,ljudski je i pametnije povuci se u sebe i brinuti se za svoje dupe,pogotovo kad znas da ovom narodu nema pomoći jer vremeplov koji bi vratio mlade i zdrave ljude u ovu državu jos nije izumljen...
Daj ti nama reci koja si ti da vidimo tko je bio sve kod tebe i kad
 
Decki moze pomoc. Za cca tjedan dana cu biti u sesvetama na jedan dan pa jel znate neku zenu ono 40+ godina da nije predaleko jer nepoznam bas grad a da se lako dogovoriti...
 
Je da a u autokraciji je narod baš pametan
Nema idealnog uređenja i nije autokracija jedina alternativa. U demokraciji da je Ivan Pernar bio "pametan" i da je najavio će ako dobije izbore, regulirat cijenu sata kurvi na 80€, pokupio bi glasove pola ovog foruma.

To je isti kurac ko kad HDZ daje obećanja ili dijeli penzionerima pare prije izbora, i isti kurac kao kad oporba priča svoje nerealistične ideje kako bi to izgledalo da su oni na vlasti. Sve te priče su kao da ja ovdje pričam da ako dođem na vlast dovest ću top modele da rade ko kurve i davat ću 50% subvencije iz državne blagajne na cijene kurvi.

Znači teško ispiranje mozga. I nije tako u Hrvatskoj, tako je u svakoj zemlji gdje je demokracija.
 
Nema idealnog uređenja i nije autokracija jedina alternativa. U demokraciji da je Ivan Pernar bio "pametan" i da je najavio će ako dobije izbore, regulirat cijenu sata kurvi na 80€, pokupio bi glasove pola ovog foruma.

To je isti kurac ko kad HDZ daje obećanja ili dijeli penzionerima pare prije izbora, i isti kurac kao kad oporba priča svoje nerealistične ideje kako bi to izgledalo da su oni na vlasti. Sve te priče su kao da ja ovdje pričam da ako dođem na vlast dovest ću top modele da rade ko kurve i davat ću 50% subvencije iz državne blagajne na cijene kurvi.

Znači teško ispiranje mozga. I nije tako u Hrvatskoj, tako je u svakoj zemlji gdje je demokracija.
A ja nisam čuo za alternativna uređenja osim ove dvije opcije ali ajde
 
Slažem se . Za narode bivse Jugoslavije nije demokracija,samo čvrsta ruka,zatvori i batine.
ispravak* -za bivše kurve bivše jugoslavije ( i "bivša" jugoslavija je netočan izraz za SFRJ, nitko ne kaže npr. bivša austrougarska ili bivše otomansko carstvo; izraz bivša jugoslavija se koristio u SFRJ kada se govorilo o Kraljevini Jugoslaviji, tj prvoj iliti bivšoj jugoslaviji a danas se taj izraz koristi radi animoziteta prema jugoslaviji tj jugoslavenstvu)
 
ispravak* -za bivše kurve bivše jugoslavije ( i "bivša" jugoslavija je netočan izraz za SFRJ, nitko ne kaže npr. bivša austrougarska ili bivše otomansko carstvo; izraz bivša jugoslavija se koristio u SFRJ kada se govorilo o Kraljevini Jugoslaviji, tj prvoj iliti bivšoj jugoslaviji a danas se taj izraz koristi radi animoziteta prema jugoslaviji tj jugoslavenstvu)
Recimo NDH bi bila bivša Hrvatska
 
Decki kolko vidim Mlada Tina je opet u ZG, dali je bio netko, tj zanima me koja cura radi, bio sam dvaput vec i bile su razlicite cure, rado bi posjetio ako je ona “luda” 😂
 
Pozz svima. Dolazim iducu sedmicu u Zagreb i treba mi neka provjerena djevojka. Nebitno seks ili masaza sa zavrsnicom. Pomozite ako nije problem
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh