ZAGREB - Jel bio tko?

Evo ja sam sinoć bio kod ove


Znači top iskustvo, više nikad se neću jebat s plavim oglasnikom, ovako sve znaš kolko šta i kako. Mala izgleda bolje nego na slikama, oral svjetski, radi poze koje god hoćeš, pušta i brazilsku neku muziku (Brazilka je) i još malo da lap dance na početku. Jedino je malo zamjerka što ne zna engleski baš pa se snalazi preko prevoditelja na mobu, ali to je zanemarivo.

Sve u svemu, možda najboljih 150 eura za 30 minuta koje sam ikad dao.
Znao sam otpočetka da je mala zakon. Čim ona ima 150 cm može raditi poze koje god želiš. Savitljive su te male ženske, a još iz Brazila. Tu greške nema.
 
Ta mi isto ne odgovara nista
Cuo se sa ovom sitnom Laurom javila ni se danas i kaze da se mozemo nac sutra nema vise slobodan termin danas
70pola150 sat kalsika oral bez sex sa ljubljenje i svrsavanje u usta dog u prostoru kad me vidi tako mi rekla
Sutra idem do nje ako tko bude isao prije neka napise iskustvo
pola sata nije 70 nego 100....gajeva ulica
 
Iskustva?

Da. Otisao na lokoaciju Vukovarska nakon natezanja ovo ono da se javim prije nego krenem kao da zna da idem i da ju nisam zaboravio. :-/

Tko se na komu nije javio?

Tako je! Ona. :mad: Makar timestamp kaze da je onlone bio.

Plus toga ima oglas na booksusi s njenim slikama.

Srpski akcent pisanja i broj moba bio 098 948-9515. Sad opet novi broj.

Smrdi na bonove.
 
https://www.oglasnik.hr/osobni-kontakti/dolazim-kod-tebe-oglas-5626105
Kolege, ovo mi je bilo najbolje iskustvo do sada..
Mala je na slikama, kao osoba normalna, komunikativma, nasmijana i sve mozes dogovoriti.
sise manje, zanimljive, noga i guza top, faca prekrasna..
150 + moj trosak smjestaja
Sad neznam sta je veca muljaza. Tvoja "recenzija" ili oglas.

Bio si vec kao s tom curom u 2om mjesecu i nesto kao "amo tamo" si napisao, a sad hvalospjeve?

Istina u tome da ako se laze da covjek mora imati dobro pamcenje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh