ZAGREB - Jel bio tko?

Izgleda kao nasukani kit, bez uvrede, bolje nešto eura gore pa uzet bar za koju klasu bolje
To je uobičajeni izgled naših kuraba. Nemamo mi puno boljih, a ova je još daleko iznad prosjeka. Situacija je što se tiče ponude katastrofalna, a bit će još i lošije. Cure sve manje paze na vlastiti izgled, a istovremeno o sebi imaju jako visoko mišljenje. Ova žena je barem već blizu pedesete i ne možeš očekivati od nje da izgleda kao dvadesetogodišnjakinja. Uostalom, niz dvadesetogodišnjakinja izgleda još lošije od nje.
 
Hvala vam na odgovorima, ma mislio sam da je barem tijelo tipa erotik djevojke al očito promašaj 😁
Evo ja sam sinoć bio kod ove


Znači top iskustvo, više nikad se neću jebat s plavim oglasnikom, ovako sve znaš kolko šta i kako. Mala izgleda bolje nego na slikama, oral svjetski, radi poze koje god hoćeš, pušta i brazilsku neku muziku (Brazilka je) i još malo da lap dance na početku. Jedino je malo zamjerka što ne zna engleski baš pa se snalazi preko prevoditelja na mobu, ali to je zanemarivo.

Sve u svemu, možda najboljih 150 eura za 30 minuta koje sam ikad dao.
 
Iskustva?

Ta mi isto ne odgovara nista
Cuo se sa ovom sitnom Laurom javila ni se danas i kaze da se mozemo nac sutra nema vise slobodan termin danas
70pola150 sat kalsika oral bez sex sa ljubljenje i svrsavanje u usta dog u prostoru kad me vidi tako mi rekla
Sutra idem do nje ako tko bude isao prije neka napise iskustvo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh