ZAGREB - Jel bio tko?



Jel bio tko? Dogovorio sam u četvrtak navečer, keš na ruke, al reko da pitam ako ko ima iskustva kakva
Mislim da je bonašica. Međutim, idi i vidi. U svakom slučaju ne kupuj nikakve bonove u panici kako se dogovoreni termin približava.
 
😂😂 I ja bi reko cim su fotke sa licem
Nemora biti. Dosta cura u drugim drzavama stave sliku s facom u oglas. Zato prestanite generalizirati sve da su fejkuse ili bonasice. To ovisi o slucaju.

Ali u ovom slucaju ja ne tvrdim nego POtvrdjujem, da su slike skinute s neta (provjerio sam!). Sad si vi mislite sta zelite i radite sta hocete.

Ja osobno nebi isao...
 
Nemora biti. Dosta cura u drugim drzavama stave sliku s facom u oglas. Zato prestanite generalizirati sve da su fejkuse ili bonasice. To ovisi o slucaju.

Ali u ovom slucaju ja ne tvrdim nego POtvrdjujem, da su slike skinute s neta (provjerio sam!). Sad si vi mislite sta zelite i radite sta hocete.

Ja osobno nebi isao...
Eto odma si napiso U DRUGIM DRŽAVAMA. Cim ona posalje fotku sa licem to odma mora bit sumnjivo jer ako ima malo mozga drzi do diskrecije. Ajd mozda su iznimke ove sa EGE
 

Jel bio tko kod Karmen u Gorici?

Prevara dečki iz Koprivničkog Križevačkog su služili
 
@PGPvirimiizdzepa (t e l e g r a m username) Ako ima neko iz Beograda ili Novog Sada(konkretno iz cele Srbije ne moraju ta 2 grada samo) ko je dao više recenzija ovde i preporuka, neka mi se javi na Telegramu da ga ubacim u svoju grupu. Grupa je privatna, nema puno članova i ne ubacujem svakoga. Likovi sa 0 recenzija, nemojte da se javljate.
 

Vratila nam se Mare legenda u Zagreb. Upravo je nazvao i rekao sam joj da je samo želim čuti. U svom stilu je odgovorila,"Ma puši kurac majmune". Tko nije bio kod nje ne zna što propušta, jako slatka cura.
 
Mislim da je bonašica. Međutim, idi i vidi. U svakom slučaju ne kupuj nikakve bonove u panici kako se dogovoreni termin približava.
Ma normalno da neću, al reko sam joj da imam iskustva s bonašicama i da mi odma kaže ako je to, da mi ne troši vrijeme bezveze. Više puta rekla samo keš, bude li me sjebala odustati ću od tog mrtvog oglasnika. Radije platit malo više na EGE i mirna Bosna
 

Vratila nam se Mare legenda u Zagreb. Upravo je nazvao i rekao sam joj da je samo želim čuti. U svom stilu je odgovorila,"Ma puši kurac majmune". Tko nije bio kod nje ne zna što propušta, jako slatka cura.
Brio danas ić, jer tako izgleda je dobro puši?
Da ne idem bezveze
 
Brio danas ić, jer tako izgleda je dobro puši?
Da ne idem bezveze
To ti je više kao neka psihoterapija. Ako odeš kod nje ili ćeš biti ubuduće hrabriji kod kurvi ili ćeš dobiti jebački PTSP i više nećeš ići kod njih. Uglavnom, odlazak kod nje ti nema veze sa dubokim grlom i općenito blowjob radnjom. Ako odeš očekuj da će te dočekati u mračnoj sobi na krevetu i da će vikati na tebe, a usput će tebi govoriti da ne vičeš. Uglavnom, odlazak k njoj je jako uzbudljiv jer nećeš znati što te očekuje i što će ti sve govoriti.
 
Ma normalno da neću, al reko sam joj da imam iskustva s bonašicama i da mi odma kaže ako je to, da mi ne troši vrijeme bezveze. Više puta rekla samo keš, bude li me sjebala odustati ću od tog mrtvog oglasnika. Radije platit malo više na EGE i mirna Bosna
EGE cure su za ove naše "space shuttle". Većiina oglasa na oglasniku su bonašice ili raznorazne prevare. Uostalom, ne mogu se mjeriti cure iz Južne Amerike sa ovim našima. Ipak je ta Južna Amerika što se tiče seksa tisuću godina ispred nas u svemu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh