ZAGREB - Jel bio tko?


Jel zna netko koliko traži jer kad ju pitam za cijenu kaže da nisam situiran i poklapa slušalicu, a sise ima brutalne
Ne znam samo kako se nisi uspio snaći. Nakon što ti je to rekla, trebao si joj reći da cijena nije bitna i da bi se vrlo rado situirao u njenim grudima. Bit će bolje idući puta, a izgleda da ništa od tvojeg situiranja u njenim brutalnim sisama.
 
50 eura oral sa rucnom zavrsnicom,a jebanje
Kakav je to oral sa ručnom završnicom? To je za mene ništa. Neka se nauče kako se puši kurac do svršavanja. Ako ja znam kako lizati pićku do njihovog svršavanja, onda bi one isto tako trebale znati kako se puši kurac do svršavanja. Evo otprilike ovako, ova mala zna znanje,
 
To je to. Očito si skužila da je glavić glavni kao što je kod vas klitoris.
Nije problem skuzit i lako se nauci tko ima volje i radi to sa gustom.Problem je kod danasnjih zena sto ne znaju ni jaje ispec,a kamoli pusit kurac.Bitna im je samo lova.Prava prostitutka koja se bavi ovim poslom ne stavlja sigurno oglas na ovoj stranici,nego se musterije same ljepe na nju.Isto je tako i npr sa keramicarem.Pravi keramicar ima posla i bez stavljanja oglasa.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh