ZAGREB - Jel bio tko?

Da li je bio tko, kaže da je iz Banja Luke, povremeno dolazi u Zagreb.
Čini mi se interesantno..
ko je netko bio, molim recenziju , može i privatno u inbox, hvala
Ako je to Sandra iz Banja Luke onda ti je to dobro. Bolje od bilo koje naše.
 
Da li je bio tko, kaže da je iz Banja Luke, povremeno dolazi u Zagreb.
Čini mi se interesantno..
ko je netko bio, molim recenziju , može i privatno u inbox, hvala
Da, sad sam vidio njen profil. To je Sandra iz Banja Luke. Preporučujem da odete, jako dobra žena.
 
Ja sam je kontaktirao i tražila me za blowjob 80 eura. Rekao sam da ću razmisliti, a onda je blokirala moje poruke na oglasniku pri čemu mi je napisala da je to za mene previše. Nakon toga, sam je kontaktirao putem Watsuppa i rekao sam da mi to uopće nije previše i da dajem za nju 80 eura. Međutim, malo se uplašila kada sam joj rekao da tražim pušačicu koja me može natjerati da svršim preko kurtona i da je ne mogu pronaći. Tu se uplašila i odustala.
 
Ja sam je kontaktirao i tražila me za blowjob 80 eura. Rekao sam da ću razmisliti, a onda je blokirala moje poruke na oglasniku pri čemu mi je napisala da je to za mene previše. Nakon toga, sam je kontaktirao putem Watsuppa i rekao sam da mi to uopće nije previše i da dajem za nju 80 eura. Međutim, malo se uplašila kada sam joj rekao da tražim pušačicu koja me može natjerati da svršim preko kurtona i da je ne mogu pronaći. Tu se uplašila i odustala.
Meni je pušila za 50 eura, došla je do mene. Mala sitna cura, nema sisa i malo dupe. Pušenje je bilo bez veze jer mi je velik tako da mi ga je izdrkala na kraju.
 
Pozdrav ekipa, da li je netko bio kod ove, imala je oglas sad vec zaboravio di.
Mail joj je radocevicana@gmail.com
Trazi 120€ za sat i pol i na Ferenščici je.
@Zagy99 @Draksi jeste bili kod ove? Meni je rekla 100€ kontaktirao sam je preko telegrama dogovorio sam susret za sutra, ali ne daje nikakve informacije. Ne znam koje usluge pruza, ne znam ni di joj je tocno prostor nista. Jeste vas dvojica bili i kak vam je bilo?
 
@Zagy99 @Draksi jeste bili kod ove? Meni je rekla 100€ kontaktirao sam je preko telegrama dogovorio sam susret za sutra, ali ne daje nikakve informacije. Ne znam koje usluge pruza, ne znam ni di joj je tocno prostor nista. Jeste vas dvojica bili i kak vam je bilo?
i ja sam je kontaktirao preko maila i telegrama. Sve kao dogovorili a onda kad sam pitao za adresu napisala da 30 eura prije a 90 kad se nađemo (zbog incidenta koje je imala s prošlim klijentima)
Uglavnom, bonašica, ništa od toga
 
Jel bio tko kod ove? Preko telefona se malo cinila nabrijana i bezobrazna. Ja pitam kad mogu doc, ona odmah kaze nemoj rezervirat termin ako ne mislis doc???

Ja sam bio kod nje i bila je korektna. Morao sam čekati sat vremena kada dođe u apartman, a ostalo je sve bilo odlično
 
Mozes napisat nesto vise? Izgled, usluga, cijena?
Izgled je korektan, mene dočekala u pidžami sa medekima 🤣, lijepe sise, tijelo TOP, guza fantastična. Usluga je korektna nudi ti tuširanje prije odnosa ako želiš, radi sve sa gumicom, oral dobar. Po meni je dobra, nije fantastična, ali za razliku od ostalih domaćih je i više nego dobra. Cijena je ako se dobro siječam 70 eura 30 min i 100 eura 1 h te još te na kraju ponudi kavom ako želiš.
 
i ja sam je kontaktirao preko maila i telegrama. Sve kao dogovorili a onda kad sam pitao za adresu napisala da 30 eura prije a 90 kad se nađemo (zbog incidenta koje je imala s prošlim klijentima)
Uglavnom, bonašica, ništa od toga
Meni je sad dala adresu i rekla 100€. Poslala je i neku sliku ali i dalje mi djeluje kao scam. Nisam dobio da je bonasica, vise mislim da ce me docekat frajer s nozem haha. Ono jbt izvlacim info iz nje. Znaci nitko nije bio kod nje i mislite da je prevara? Steta, slike su OK skroz
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh