ZAGREB - Jel bio tko?


Ima li kod ove više od masaže?
Bio neki dan, mala je super slatka barem meni bila i B2B masaža je dobra pa ću se i vratiti.
Ali ništa vise od tog nemožeš dobiti, odgovorila mi je "koliko sam to puta već rekla (da nema)" a ja bio prvi put kod nje. Imaš par postova, na isto pitanje i uvijek se bilo "nema".
Ak ništ drugo mala je principijelna, na našu žalost. ;)
 

Vidio sam ok recenzije, zvao sam, zauzet broj. odmah mi je došla poruka s opisom, lokacijom i kontakt na whatsapp. Piše da nisu bonovi i nema ništa unapred.

Je li tako bilo i kod vas koji ste bili? ili se javlja na telefon? Ili je neka druga ženska iza oglasa?
bio, imaš moju recenziju....
 
Jbt kako vam se da natezat sa tim ojebinama koje ili postavljaju tudje slike ili hoce a bon. Odlazit na kojekakve addresse da te neka psihopata drka de ovo de ono. I to vam masno naplate. Ajd razumijem ove sto su u zg pa im se priprca pa da odu. A vi iz drugih gradova dolazite i placate kojekakve smrdljive babe. Umjesto da se dogovorite vas par i za 2-3h ste u austriji za 70e jebete sta hocete
Točno to i rade te kurve pitaju od kud si kad dodes stvorio si troškove vec i onda te traze da posaljes a bon. Bio sam u zg pricam s droljom kad doso ne javlja se na telefon.dolazi poruka daj a bon50 ostalo ces kad dodes.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh