ZAGREB - Jel bio tko?

Ljudi moji piso s jednom curom ta sepca prijavila u policiju za neki video javno kaj objavio i da nije htjela odnos poslala mi ova screen Isuse haha
 
Točno to i rade te kurve pitaju od kud si kad dodes stvorio si troškove vec i onda te traze da posaljes a bon. Bio sam u zg pricam s droljom kad doso ne javlja se na telefon.dolazi poruka daj a bon50 ostalo ces kad dodes.
Pola ovdje sto pisu na forumu stoje iza tih oglasa i varaju jazavce. A ovi sto se raspituju velika vecina ih nikad nije ni otisla na kurvu. Tako da... I mogu reci da se to u zagrebu srozalo na niske grane barem ovako preko oglasa
 
Pola ovdje sto pisu na forumu stoje iza tih oglasa i varaju jazavce. A ovi sto se raspituju velika vecina ih nikad nije ni otisla na kurvu. Tako da... I mogu reci da se to u zagrebu srozalo na niske grane barem ovako preko oglasa
ma 98% new membera što ih hvale su ili pimpovi ili same kurave 😕

Odavna PO ni ne gledam, ev nešto s EGE ali je i tamo usluga sve lošija. Realno treba izbjegavati Ruskinje/Ukrajinke/..cure s istoka jer nikad nike ista cura kao na slikama... a pimp se kune da jest... mater li mu jebem lažljivu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh