ZAGREB - Jel bio tko?


Jesu ove dvije one prevarantice šta su ordinirale sa svojim pimpom i pljačkale svoje klijente, ili su prava stvar? Bio tko kod ovih cura na trojci?
 
Pozdrav, je l bio neko skoro u Andiamu ili Wllcumu, kakvo je stanje? Mene konkretno intrresuje moze li se soba iznajmiti u sklopu hotela i onda pozvati djevojku da dodje??? Vidim da oba kluba na stranicama prikazuju koje djevojke trenutno rade, pa msm da to ne bi trebao biti problem.. dakle budes u sobi, kazes koju trebu hoces i ona dodje, imate li iskustva? Hvala unaprijed
 
Pozdrav, je l bio neko skoro u Andiamu ili Wllcumu, kakvo je stanje? Mene konkretno intrresuje moze li se soba iznajmiti u sklopu hotela i onda pozvati djevojku da dodje??? Vidim da oba kluba na stranicama prikazuju koje djevojke trenutno rade, pa msm da to ne bi trebao biti problem.. dakle budes u sobi, kazes koju trebu hoces i ona dodje, imate li iskustva? Hvala unaprijed
Kakve veze ima pitanje s ovom temom? Wellcum se preselio na Jankomir, a Andiamo su prosirili na Sesvete?
 
Jel netko zna da li je Tina Tresnjevka / Tina Siget možda aktivna ? Bio bi stvarno zahvalan ... može i na pvt. Hvala
 
Pozdrav, je l bio neko skoro u Andiamu ili Wllcumu, kakvo je stanje? Mene konkretno intrresuje moze li se soba iznajmiti u sklopu hotela i onda pozvati djevojku da dodje??? Vidim da oba kluba na stranicama prikazuju koje djevojke trenutno rade, pa msm da to ne bi trebao biti problem.. dakle budes u sobi, kazes koju trebu hoces i ona dodje, imate li iskustva? Hvala unaprijed
Moze se iznajmiti soba, 80 eura. moze cura u sobu, cure čak predlože kad vide ključ. Cijena 80 eura na dalje, ali svaka pokusa prvo prodat foru da digne bar na 100 ak ne i na 150. Tak da treba biti čvrst☺️
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh