ZAGREB - Jel bio tko?

Prostitucija treba biti legalna u cijelom svijetu i točka. Glupo je uopće o tome raspravljati jer se ona nikada neće iskorijeniti, nije uopće moralno loša kako neki to smatraju, a također legalizacijom prostitucije bi svi bili na dobitku, od njenih sudionika pa sve do same države.
Točno to. Koji se kurac uopce zakon ima uplitati u to kome ce i pod kojim uvjetima zenske davat pičke? Nikad mi nece bit jasno zasto je uopce ikad odluceno da prostitucija treba biti ilegalna
 

Je li tko bio? Slike mi nisu poznate a oglas je nov... Moguće da je nešto novo za probati?
 

Je li tko bio? Slike mi nisu poznate a oglas je nov... Moguće da je nešto novo za probati?
Nije nova, to je žena sa Utrina, ima dva oglasa i stalno stavlja nove slike i mijenja opis oglasa da Ce cini kao nov, bio jednom, okrenuo se. Izgleda u facu kao šiptarka i to je više salo nego obline, i sigurno nema 26, bliža je 36
 

Jel bio tko? Cini mi se da radi skupa s Đurđom s remize
Da tako je zajedno su pecaju se više od 10 godina ....Koliko je to ku.... prošlo kroz nju....Ja bio davno kod nje i stare slabo se trude još slabije j.....Žali bože vremena i novaca....
 

Jel bio itko kod nje, instant mi se digao samo na njen seksi glasić. Mislim da cepa 70 eura pola sata, meni dosta... ako su slike upola njene, vrijedilo bi probat
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh