ZAGREB - Jel bio tko?

Par godina sam u ovom sportu i još uvijek ne mogu doći k sebi zbog tog kako je teško platit da jebeš u ovom gradu, pa naravno i u cijeloj državi. Ovdje je to sport za bogate koji mogu dati 200 euromarki za EGE djevojke. Mislim da jedino to i valja. Neke bolje s oglasnika isti dan dobiju 50+ tisuća pregleda na objavljeni oglas i sigurno popune termine za iduća dva tjedna. Nikad mi se nije javila Plavokosa 25, Vatrena plavuša, ili bilo koja sa dobrim slikama koje su provjereno njihove. Najbolje nam istrpit većinu godine i otić na odmor u prave jebačke države, dakle sve osim eks-ju prčija. Tamo se izjebite ko bikovi i napunite bateriju. Tako nešto rade i Amerikanci s godišnjim odmorima u Tajland i di već. Za nas prostitucija ko da i ne postoji.
 
Par godina sam u ovom sportu i još uvijek ne mogu doći k sebi zbog tog kako je teško platit da jebeš u ovom gradu, pa naravno i u cijeloj državi. Ovdje je to sport za bogate koji mogu dati 200 euromarki za EGE djevojke. Mislim da jedino to i valja. Neke bolje s oglasnika isti dan dobiju 50+ tisuća pregleda na objavljeni oglas i sigurno popune termine za iduća dva tjedna. Nikad mi se nije javila Plavokosa 25, Vatrena plavuša, ili bilo koja sa dobrim slikama koje su provjereno njihove. Najbolje nam istrpit većinu godine i otić na odmor u prave jebačke države, dakle sve osim eks-ju prčija. Tamo se izjebite ko bikovi i napunite bateriju. Tako nešto rade i Amerikanci s godišnjim odmorima u Tajland i di već. Za nas prostitucija ko da i ne postoji.

Dok se ne makne HDZ s vlasti nema legalizacije.... Pa sad vi birajte
 
Dok se ne makne HDZ s vlasti nema legalizacije.... Pa sad vi birajte
Tako je, krivi ovce zbog pogrešaka pastira. Demokracija je budalaština i nema se šta pitati kmetove o tom koga hoće da ih zlostavlja. Većina ljudi ne zna vodit ni svoj život, što onda imaju odlučivati za državu? Sumnjam da bi nam legalizacija puno i pomogla (iako sam naravno za to). Kod nas je ponuda i potražnja potpuno neujednačena i moramo jednostavno gledati druga tržišta.
 
U Zagrebu,pa ni u Hrvatskoj više nema normalne žene ...Sve neke babetine,ofucane,prljave ,ružne....ili neke mlađe koje su si umislile da su neko i nešta a cjene im 100€ nema šanse da tako nešto idem ,a kamoli plaćam!!!
Onda čitaj, majstore, i uživaj. Pa više ni u austrijskim laufhausevima nemaš cura ispod 100 eura/sat. Je li možda i auto ne voziš jer dizel više nije 3 kn/l?
 
Par godina sam u ovom sportu i još uvijek ne mogu doći k sebi zbog tog kako je teško platit da jebeš u ovom gradu, pa naravno i u cijeloj državi. Ovdje je to sport za bogate koji mogu dati 200 euromarki za EGE djevojke. Mislim da jedino to i valja. Neke bolje s oglasnika isti dan dobiju 50+ tisuća pregleda na objavljeni oglas i sigurno popune termine za iduća dva tjedna. Nikad mi se nije javila Plavokosa 25, Vatrena plavuša, ili bilo koja sa dobrim slikama koje su provjereno njihove. Najbolje nam istrpit većinu godine i otić na odmor u prave jebačke države, dakle sve osim eks-ju prčija. Tamo se izjebite ko bikovi i napunite bateriju. Tako nešto rade i Amerikanci s godišnjim odmorima u Tajland i di već. Za nas prostitucija ko da i ne postoji.
Slažem se. Međutim, trebalo bi početi organizirati skupne izlete u nama susjedne slobodne države, Austriju i Mađarsku. Tamo je izbor bolji, testiraju se žene svakih 6 tjedana i sve je legalno. Da li postoji neka turistička agencija koja organizira takve izlete u slobodne zemlje, a ako ne postoji eto ideje poduzetnicima za unosan biznis.
 
Dok se ne makne HDZ s vlasti nema legalizacije.... Pa sad vi birajte
Mora se i crkva maknuti prije HDZ-a vezano uz to pitanje, a to će se vjerojatno samo po sebi dogoditi s godinama kada dođe do miješanja stanovništva i kada crkva po tom pitanju ne bude imala toliki utjecaj. Inače kao država imamo jako velik potencijal za seks turizam, samo što to naši kreteni to još nisu uočili.
 
Istina....u svakoj iole modernijoj europskoj državi strani radnici imaju što jebati...dalje neću ništa pisati, mislite si🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh