ZAGREB - Jel bio tko?

Nemoj...nipošto...ni da je 1 euro..... Ja sam se grdo zajebo.....Napaljen...punih jaja...zvao...javila se ona...lokacija dubrava, kod tržnice zgrada....rekla mi je cifru 50 novih...prije par mjeseci sam bio......uhhh još se sramim sebe kud sam ostao... Uglavno dođem...ona otvori vrata stana...uđem...polumrak.....ona vitka...čak i previtka....faca neukusno pretjerano našminkana....godine oko 65...možda i više...ima više očiju nego zubi.....čak mi se čini s obzirom na beskučnički izgled i dojam da je možda ovisnik o nečemu ili slično... a ja budala ostao....Brzo sam se ispraznio...otišo se oprat pod tuš...i kad sem se oblačio pitam ju jel su godine stvarne, 46...kaže ona..."a da,navršila sam neki dan 47 ali sam zaboravila promjenit to u oglasniku".....ma užas.....ako poštuješ sebe nemoj iči...
e jesi legenda .....ima više očiju nego zubi.... 🤣🤣🤣🤣🤣
 

jel to neka nova u žumberačkoj ili se to vratila Tai pod drugim imenom? Ima netko neki info?
 
Par godina sam u ovom sportu i još uvijek ne mogu doći k sebi zbog tog kako je teško platit da jebeš u ovom gradu, pa naravno i u cijeloj državi. Ovdje je to sport za bogate koji mogu dati 200 euromarki za EGE djevojke. Mislim da jedino to i valja. Neke bolje s oglasnika isti dan dobiju 50+ tisuća pregleda na objavljeni oglas i sigurno popune termine za iduća dva tjedna. Nikad mi se nije javila Plavokosa 25, Vatrena plavuša, ili bilo koja sa dobrim slikama koje su provjereno njihove. Najbolje nam istrpit većinu godine i otić na odmor u prave jebačke države, dakle sve osim eks-ju prčija. Tamo se izjebite ko bikovi i napunite bateriju. Tako nešto rade i Amerikanci s godišnjim odmorima u Tajland i di već. Za nas prostitucija ko da i ne postoji.
 
Par godina sam u ovom sportu i još uvijek ne mogu doći k sebi zbog tog kako je teško platit da jebeš u ovom gradu, pa naravno i u cijeloj državi. Ovdje je to sport za bogate koji mogu dati 200 euromarki za EGE djevojke. Mislim da jedino to i valja. Neke bolje s oglasnika isti dan dobiju 50+ tisuća pregleda na objavljeni oglas i sigurno popune termine za iduća dva tjedna. Nikad mi se nije javila Plavokosa 25, Vatrena plavuša, ili bilo koja sa dobrim slikama koje su provjereno njihove. Najbolje nam istrpit većinu godine i otić na odmor u prave jebačke države, dakle sve osim eks-ju prčija. Tamo se izjebite ko bikovi i napunite bateriju. Tako nešto rade i Amerikanci s godišnjim odmorima u Tajland i di već. Za nas prostitucija ko da i ne postoji.

Dok se ne makne HDZ s vlasti nema legalizacije.... Pa sad vi birajte
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh