ZAGREB - Jel bio tko?

Žali bože PO i ostalo za 150e u Austriju otići i karat
Najbolje za 60e za pola sata biras sta hoces. Ovdje se drkas pola dana da dobijes na fon i na kraju kad dodjes ispred ili je abon ili se ne javi. Prije bilo robe na izbor. Sad su muski toliko ocajni da cak u ove s abonom profitiraju. A ono sta imalo valja je 150+ ili vise nije na oglasniku
 
Stvar je jednostavna. Masaza s drkanjem je bila 200-300 kn. Sad je 50-80 Eur. Karanje je bilo 500 kn, sad je pol sata 100€. Nemojte platiti. Spustite cijenu na vratima 50% ili se okrenite. Sve dok se placa 'trzisna' cijena, ona nece pasti. Jednostavna racunica je: teta naplacuje masazu s drkicom 30 eur - dnevno nek dodje pet ljudi. To je za dva i pol sata dnevno 'posla' 4500 eur mjesecno. Jel lose? Nije. E sad. Ako nitko ne ode na jebaciju, masazu, drkicu ili kaj ja znam kaj mjesec dana onda je to teti 0 eur mjesecno. Teta ce pocet razmisljat o tome da spusti cijenu. Trziste kontroliraju potrosaci. Kad vam to postane jasno, onda se necemo natezat s babama od sest banki o cijeni.
 
Jel zna tko šta o onoj curi sa Horvaćanske, radila je u salonu sa onom glupavom Niki koja je sad jos uvijek na oglasniku. Djevojka 28. se zvala na oglasniku
Najbolja masaža sa happy endom koju sam imao.
Vesela zgodna cura ima 28, 29 godina, tijelo savršeno popunjeno, imala je malu škembicu a ja to obožavam, prelijepe prirodne sise, nisam ih vadio iz usta dok me masirala...Kad sam bio kod nje nije bila obrijana i imala je lijep grmić dolje...dok me masirala noga joj je bila na masažnom stolu da ju mogu dirati dolje...pica joj je bila tako lijepa kao da je od silikona, bila je doslovno mokra dok sam joj prolazio dolje, kad sam joj stavio prste dolje samo je zastenjala i to me jos vise napalilo. Stavio sam joj ruku na guzu i stisnuo i ona je stavila svoju ruku na moju ruku i držala me dok mi je drkala, njena sisa mi je bila u ustima i tako sam svršio, kad sam svršio rekla mi je " Šta sam ti to napravila, izludila sam te" 🤣, ja reko jesi jesi. Samo mi je žao sto nije radila vise od masaže, dao bi sve da sam joj ga stavio...takvo tijelo može prodati na EGE za dobru lovu, ima bolje tijelo od većine cura tamo. Nažalost nisam ju vidio na oglasniku od 8, 9 mjeseca...
Znam na koju misliš, meni nešto vuče da bi to mogla biti ova što je sad crvenokosa,
nemam je vremena posjetiti jer ima takvo radno vrijeme da si moram uzeti godišnji !
095/770-5124
ako nije javi
 
Znam na koju misliš, meni nešto vuče da bi to mogla biti ova što je sad crvenokosa,
nemam je vremena posjetiti jer ima takvo radno vrijeme da si moram uzeti godišnji !
095/770-5124
ako nije javi
Bez zajebancije i mene je vuklo da bi to mogla biti ona. Procitao sam na forumu da radi i seks. Ako uspijem nac vremena skocit cu do nje pa cu javiti, ako je to ona curka i daje pice ajoj 🥲
 
Jutro,ako je tko pročitao moje postove prije doslovno recenziram i imam dvije točke 1.dokle god toliko hvalite neke cure koje kao da ih sutra ženite nemojte se čuditi ako cijena ode još gore. 2.znači nakon Ane Rudeš-najfer žena na koju sam naletio po svemu,iskrenosti,mogao bi čak reći i da kod nje duže ostati i čuti njenu stranu cijele situacije oko biznisa je lampica više u glavi,usluzi i cijeni-cijen je ok samo zato što ne želi hrpu budala a ne da otvara vrata sa strahom u očima,ali stvarno sve 5,za Slatku Tajnu i Tea Siget sam bio i već napisao zašto ne bi otišao,nadalje bio kod Tetamaja-jako lijepa žena,dobro građena za svoje godine,usluga vrlo dobra jedino što joj ta priča da odlazi s posla baš i ne stoji,to je super priča možda za muža ali sreo sam prije sebe dečka kojeg znam da je bio kod nje prije mene a i osjetio sam miris kad se uznojila da nisam bio prvi taj dan,makar naravno bila je i čista i uredna,tako da teško da taj posao postoji,i mislim da ima karijes,nije se osjetilo jako ali ipak je,ali pametna žena pa vjerujem da će to popraviti,dali bi opet otišao-pa....ovisi o dostupnosti nekih drugih ali bi,još sam otišao kod Kiare26,jako simpatično što cura malo muca ali šta se tiče usluge stvarno ok,od orala do sexa,jbg mladost radi svoje,puno priča ali je smiješna,mladost ludost,isto ko i kod Ane Rudeš urednost i higijena na najvišoj visini,eto kad bude koja nova recenziram,potrudite se i skidajte cijenu jer plaćati ćemo i 200 uskoro ili ćemo zapaliti za Austriju gdje će nam s gorivom bit duplo jeftinije otići,izračunao već😁
 
Jutro,ako je tko pročitao moje postove prije doslovno recenziram i imam dvije točke 1.dokle god toliko hvalite neke cure koje kao da ih sutra ženite nemojte se čuditi ako cijena ode još gore. 2.znači nakon Ane Rudeš-najfer žena na koju sam naletio po svemu,iskrenosti,mogao bi čak reći i da kod nje duže ostati i čuti njenu stranu cijele situacije oko biznisa je lampica više u glavi,usluzi i cijeni-cijen je ok samo zato što ne želi hrpu budala a ne da otvara vrata sa strahom u očima,ali stvarno sve 5,za Slatku Tajnu i Tea Siget sam bio i već napisao zašto ne bi otišao,nadalje bio kod Tetamaja-jako lijepa žena,dobro građena za svoje godine,usluga vrlo dobra jedino što joj ta priča da odlazi s posla baš i ne stoji,to je super priča možda za muža ali sreo sam prije sebe dečka kojeg znam da je bio kod nje prije mene a i osjetio sam miris kad se uznojila da nisam bio prvi taj dan,makar naravno bila je i čista i uredna,tako da teško da taj posao postoji,i mislim da ima karijes,nije se osjetilo jako ali ipak je,ali pametna žena pa vjerujem da će to popraviti,dali bi opet otišao-pa....ovisi o dostupnosti nekih drugih ali bi,još sam otišao kod Kiare26,jako simpatično što cura malo muca ali šta se tiče usluge stvarno ok,od orala do sexa,jbg mladost radi svoje,puno priča ali je smiješna,mladost ludost,isto ko i kod Ane Rudeš urednost i higijena na najvišoj visini,eto kad bude koja nova recenziram,potrudite se i skidajte cijenu jer plaćati ćemo i 200 uskoro ili ćemo zapaliti za Austriju gdje će nam s gorivom bit duplo jeftinije otići,izračunao već😁
Moze li link od Kiare26?
 
Stvarno nije nitko bio ili je tak dobra da je čuvate za sebe?
To tu i je problem,ljudi se previše zagriju pa stvore osjećaj ko da je ona samo njihova,i onda ne dijele previše,ok,treba cure cijeniti koje su ok,a ima ih i ne dijeliti njihovu privatnost,ni prepiske razgovora šta sam isto ovdje vidio jednom,to je prenisko,ako neka žena neće,neće,i ok
 
To tu i je problem,ljudi se previše zagriju pa stvore osjećaj ko da je ona samo njihova,i onda ne dijele previše,ok,treba cure cijeniti koje su ok,a ima ih i ne dijeliti njihovu privatnost,ni prepiske razgovora šta sam isto ovdje vidio jednom,to je prenisko,ako neka žena neće,neće,i ok
Ma ljudi kaj pricate o ne dijeljenju, pa imas oglas i broj i otiđi do nje
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh