ZAGREB - Jel bio tko?

pozz, i tzv novi clanovi su mozda dugo tu ali citaju ne komentiraju toliko. Vanessa je prava cura kakva na slikama takva i uzivo nije fake. sory na smetnji .By the way pola sata je 100 a ne 120 kako je napisao gore doticni. lp
Upravo tako kako si napisao,btw sry mozda sam ju preko telefona krivo cuo za pola sata cijenu jer jako tiho prica,ja sam uzeo sat za 150 tako da isprike na krivoj info
 
Kod ove broj 3. idi samo ako bas moras,i nemoj uzimati vise od pola sata,jer ces svejedno biti vani za 15 min.
Uglavnom,sve izgledaju kao na slici…
Zar ta nije transica neka? Ima neka slicna ima par profila bar mi se tako cinila. Cim vidim ovaj tip zenske zaobilazim u sirokom luku. Al ako velis da je tako dobra, onda treba probati?
 
Jel zna tko šta o onoj curi sa Horvaćanske, radila je u salonu sa onom glupavom Niki koja je sad jos uvijek na oglasniku. Djevojka 28. se zvala na oglasniku
Najbolja masaža sa happy endom koju sam imao.
Vesela zgodna cura ima 28, 29 godina, tijelo savršeno popunjeno, imala je malu škembicu a ja to obožavam, prelijepe prirodne sise, nisam ih vadio iz usta dok me masirala...Kad sam bio kod nje nije bila obrijana i imala je lijep grmić dolje...dok me masirala noga joj je bila na masažnom stolu da ju mogu dirati dolje...pica joj je bila tako lijepa kao da je od silikona, bila je doslovno mokra dok sam joj prolazio dolje, kad sam joj stavio prste dolje samo je zastenjala i to me jos vise napalilo. Stavio sam joj ruku na guzu i stisnuo i ona je stavila svoju ruku na moju ruku i držala me dok mi je drkala, njena sisa mi je bila u ustima i tako sam svršio, kad sam svršio rekla mi je " Šta sam ti to napravila, izludila sam te" 🤣, ja reko jesi jesi. Samo mi je žao sto nije radila vise od masaže, dao bi sve da sam joj ga stavio...takvo tijelo može prodati na EGE za dobru lovu, ima bolje tijelo od većine cura tamo. Nažalost nisam ju vidio na oglasniku od 8, 9 mjeseca...
 
Da li je bio netko sa njom?
Bio sam ja s njom prošle godine. Ako se dobro sjećam, imala je oko 45 godina, tamnokosa, jače građe, visoka, tamnokosa. Mislim da sam platio 1000 kn - dolazi doma. Bila je vesela, vedra, sve u svemu ok ženska, tko voli jače žene. Ljubila se ali ne da liz. Dobar oral i sex. Ima velike, lijepe sise, mislim da su bile šestice. Nisam je više zvao jer volim vitke žene.
 
prestara baba za bilo što !!!
Jel zna tko šta o onoj curi sa Horvaćanske, radila je u salonu sa onom glupavom Niki koja je sad jos uvijek na oglasniku. Djevojka 28. se zvala na oglasniku
Najbolja masaža sa happy endom koju sam imao.
Vesela zgodna cura ima 28, 29 godina, tijelo savršeno popunjeno, imala je malu škembicu a ja to obožavam, prelijepe prirodne sise, nisam ih vadio iz usta dok me masirala...Kad sam bio kod nje nije bila obrijana i imala je lijep grmić dolje...dok me masirala noga joj je bila na masažnom stolu da ju mogu dirati dolje...pica joj je bila tako lijepa kao da je od silikona, bila je doslovno mokra dok sam joj prolazio dolje, kad sam joj stavio prste dolje samo je zastenjala i to me jos vise napalilo. Stavio sam joj ruku na guzu i stisnuo i ona je stavila svoju ruku na moju ruku i držala me dok mi je drkala, njena sisa mi je bila u ustima i tako sam svršio, kad sam svršio rekla mi je " Šta sam ti to napravila, izludila sam te" 🤣, ja reko jesi jesi. Samo mi je žao sto nije radila vise od masaže, dao bi sve da sam joj ga stavio...takvo tijelo može prodati na EGE za dobru lovu, ima bolje tijelo od većine cura tamo. Nažalost nisam ju vidio na oglasniku od 8, 9 mjeseca...
Jel ova?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh