ZAGREB - Jel bio tko?


Nego zanima me ova, znam da se zove Sandra, cuo sam se vec sa njom ali nikako da se nađemo, 40 eura masaža i oralno. Zanima me kakva je usluga i i jel se može dogovoriti više...i zanima me jel fotka njena jer dupe na fotki izgleda fantastično...zato me i zanima toliko, kad smo se čuli pitao sam ju jel može svršavanje po guzi rekla je da može
Za tu se već puno pisalo, dugo je u poslu bio drugi broj moba, mislim da nema masaže nego samo pušing
 
Kolege, molim informaciju o barem jednoj od navedenih, ne mogu naći nigdje recenziju ili nešto više info o njima:

1. Novi oglas- *Hoćeš danju ili noću?*


2. Vitka profa


3. Novi oglas - *Sexy milf*


4. Nina 36 samo kod vas (outcall)

5. Senzualna masaža s bujnom maserkom

6. Teta42 je pisalo u oglasu,sad vise ne mogu naci oglas


hvala unaprijed
 
Jel bio tko kod cure sa plavog oglasnika oglas ide Larisa23?
Ja bio i zajebao poslao poruku na whatsapp pola100 sat150 kaze preko poruka moze ljubljenje svrsavanje gdje hoces jedino nema anala Ok...
Dodjem na adresu ulazim na vrata kad to ona mala crna tetovirana iz srbije prije joj je oglas isao sexy Sofija ili tak ness samo promjenila broj i slike
Pisali smo vec o njoj tu da je totalno nezainteresirana
Tako kad sam usao u stan hos razmisljam da odem ili ostanem razmisljam si mozda se popravila ali nakraju nisam ostao nego otisao...
Zahvalio joj se reko joj neka oprosti sta sam joj oduzimao vrijeme da sam znao da je to ona nebu ni dosao jer imam lose iskustvo s njom od prije par godina...
E sad jesam se sjebao ili ne nezz
Ako ke netko bio u skorije vrijeme s njom neka napise kakva je bila mozda se cura dobila?
 
Jel bio tko kod cure sa plavog oglasnika oglas ide Larisa23?
Ja bio i zajebao poslao poruku na whatsapp pola100 sat150 kaze preko poruka moze ljubljenje svrsavanje gdje hoces jedino nema anala Ok...
Dodjem na adresu ulazim na vrata kad to ona mala crna tetovirana iz srbije prije joj je oglas isao sexy Sofija ili tak ness samo promjenila broj i slike
Pisali smo vec o njoj tu da je totalno nezainteresirana
Tako kad sam usao u stan hos razmisljam da odem ili ostanem razmisljam si mozda se popravila ali nakraju nisam ostao nego otisao...
Zahvalio joj se reko joj neka oprosti sta sam joj oduzimao vrijeme da sam znao da je to ona nebu ni dosao jer imam lose iskustvo s njom od prije par godina...
E sad jesam se sjebao ili ne nezz
Ako ke netko bio u skorije vrijeme s njom neka napise kakva je bila mozda se cura dobila?
Mario javi mi se u pp molim te
 
Ovo mi nikako nije jasno. Kako uvijek neku novu neprovjerenu curu hvali neki novi neprovjereni član.
pozz, i tzv novi clanovi su mozda dugo tu ali citaju ne komentiraju toliko. Vanessa je prava cura kakva na slikama takva i uzivo nije fake. sory na smetnji .By the way pola sata je 100 a ne 120 kako je napisao gore doticni. lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh