ZAGREB - Jel bio tko?

Jbt sto mišljenja,možda ovisi koliko joj se ko svidi,i one su ljudi jbg,najbolje da odem pa šta bude,a Nives mi preko telefona djeluje arogantno isto ko lorrablond,mislim vjerojatno ću ih sve pojebat u nekom roku ali ono,ne znam koju prvu,i masaže ZG je ok preko telefona,i neko je prije napisao da je ok,e sad koju prvu,a i tetamaja je tu negdje ako se sve posloži
Nives nimalo nije arogantna. Skoz je o.k. ženska.
Možda malo grubo zvuči preko telefona, meni je isto tako zvučala kad sam je prvi put nazvao, ali kad je upoznaš vidjet ćeš da je jako pristupačna i opuštena.
 
Nije fejk u Miramarskoj je slike njene Čehinja nezna Hrvatski gogl prevoditelj radi sve i anal 100 bombona pol Čuke
Fejk je, ja sam dogovorio preko WhatsApp, ne traži bonove pa reko ajde možda i je legit, ulica jagiceva 15, kad sam vidio benzinsku sve mi je bilo jasno 🤣, pošaljem poruku tu samo, on ili ona napise da kupim aircash bon, i onda sam to odjebao. Vidim ima jos jedan oglas sa istom ženskom na kojem se zove Ana, iz Maksimira je, kontsktiram i nju preko WhatsAppa, ona naravno traži abon i ja kao prikrijem rukom kod bla bla, uglavnom ne znam tko je jebao tu žensku ako je imala pravi oglas...
 
Jel zna netko gdje nam je nestala Nera?
Mobitel je iskljucen. Uvijek sam je hvalio, ali nemam neki privatni broj.
 
Fejk je, ja sam dogovorio preko WhatsApp, ne traži bonove pa reko ajde možda i je legit, ulica jagiceva 15, kad sam vidio benzinsku sve mi je bilo jasno 🤣, pošaljem poruku tu samo, on ili ona napise da kupim aircash bon, i onda sam to odjebao. Vidim ima jos jedan oglas sa istom ženskom na kojem se zove Ana, iz Maksimira je, kontsktiram i nju preko WhatsAppa, ona naravno traži abon i ja kao prikrijem rukom kod bla bla, uglavnom ne znam tko je jebao tu žensku ako je imala pravi oglas...
Fejk da
 
Fejk je, ja sam dogovorio preko WhatsApp, ne traži bonove pa reko ajde možda i je legit, ulica jagiceva 15, kad sam vidio benzinsku sve mi je bilo jasno 🤣, pošaljem poruku tu samo, on ili ona napise da kupim aircash bon, i onda sam to odjebao. Vidim ima jos jedan oglas sa istom ženskom na kojem se zove Ana, iz Maksimira je, kontsktiram i nju preko WhatsAppa, ona naravno traži abon i ja kao prikrijem rukom kod bla bla, uglavnom ne znam tko je jebao tu žensku ako je imala pravi oglas...
Moj komentar se odnosi na curu u Miramarskoj Martina
 
Pozdrav ekipa!
Jucer sam nasao nesto vremena pa posao probat nesto frisko. Iz iskustva preskacem svaki oglas sa whattsup porukama i jedino koristim kontakt pozivom. Zajeb....


Javlja se na telefon, mlado djevojce po glasu, veli moze kes na ruke, voza me do Antunovića, i tu mi servira bon. Znaci shvatili su da preskacemo whattsup kontakte..
Svejedno sam bio razocaran.
 
Pozdrav ekipa!
Jucer sam nasao nesto vremena pa posao probat nesto frisko. Iz iskustva preskacem svaki oglas sa whattsup porukama i jedino koristim kontakt pozivom. Zajeb....


Javlja se na telefon, mlado djevojce po glasu, veli moze kes na ruke, voza me do Antunovića, i tu mi servira bon. Znaci shvatili su da preskacemo whattsup kontakte..
Svejedno sam bio razocaran.
Kako si glup upm
 
Jel zna netko gdje nam je nestala Nera?
Mobitel je iskljucen. Uvijek sam je hvalio, ali nemam neki privatni broj.
Nema Nere, prominenila je boju kose. Dad ima oglase pod novim identitetom. Ako si pametan, naći ćeš koji su joj novi oglasi.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh