ZAGREB - Jel bio tko?

Daj pikni oglas
Nadam se da nisu one kaj ih dopeljavaju sa djecom da prose po zg
Pa oglas je par postova iznad. Starija ima oglas na isti br pod nazivom Vatrena Buca.
Bio sam kod mlađe, sasvim je OK i tijelo i faca. Sta je, a sta nije, tesko mi je reci, ali bila je skroz uredna i bez ikakvih mirisa.
Pitao sam sto rade u paru međusobno, kaze nista, tak da je meni to bezveze, radije svaku posebno, ali starija mi nije privlacna.
Preporucujem mlađu, po meni nema minusa, a koliki su plusevi, to je individualno.
 
Nadam se da nisu one kaj ih dopeljavaju sa djecom da prose po zg
Bila na autobusnom kolodvoru u Zagrebu jedna sama sa kalendarima,obilazi ljude i prosi,meni dođe drugi puta pa počne prositi i da se dabogda oženio i slične spike. I sad joj ja proberem neke cente po 10 i 20 i dam a ona primjeti da imam i 1 euro(neke krupnije kovanice) i da joj i to dam.Odgovaram da će to možda meni trebat i onda mi valjda nešto opsuje i da krepam i okrene se i ode opet drugima.
 
Momci, imam jedno pitanje za Vas. Da li postoji žena koja traži unaprijed plaćanje na bonove, a da vas nije prevarila. Kakva su vaša iskustva s bonovima? Meni je jedna jučer rekla da bonovi nisu stvar novaca već principa, a ja sam joj rekao da bon neću kupiti iz principa da ne ispadnem budala.
 
Pozdrav svima,inače ne komentiram ali evo mog odgovara dotičnom bahatom,bezobraznom gospodinu koji misli da je bogom dan ,još uvijek mogu birati kog ću primiti,a koga ne. Detalje naše komunikacije ću zadržati za sebe kao prava dama ,a doticnom poručujem da se prestane igrati. Nema šanse da te primim ,a sa tvog broja (koji sam blokirala) nemozeš me ni zvati ,ni kupiti video ili slike ,niti sam ti to nudila. molim te da prestaneš cimati sa drugih brojeva i dogovarati susrete na koje se ne pojavis kao i zicanje slika i videa. prepoznala sam tvoj stil i igra ti je glupa kao i ovaj pokušaj pljuvanju po meni. Toliko od mene
Lp,
Maja
Daleko si ti od “prave dame”, Majo. Jebe te profesija 😉
 
PAZITE SE KURVETINE!!Ne znam ni sam zasto sam isao kod raspale kurvetine al eto bilo je 5 ujutro i nisam donjeo bas najbolju odluku.Uglavnom dolazim tamo sve super po dogovoru kad odjednom usred svega izlazi covjek bez majice i krene mi prijetit.Kaos nisam se snaso_Obuko sam se i krenuo van pa smo se naguravali.Jedva sam otiso.Jebeni bolesnici treba ih zapalit.Čovjek mi usred svega krene govorit da kleknem i ispricam se.Ima srece da ga ubio nisam.Btw ako nekog zanima adresa evo je Zagrebačka cesta 80/2.Prvi stan s lijeve strane.Ako netko ima potrebu iskalit bijes negdje tu vam je sve.
 
PAZITE SE KURVETINE!!Ne znam ni sam zasto sam isao kod raspale kurvetine al eto bilo je 5 ujutro i nisam donjeo bas najbolju odluku.Uglavnom dolazim tamo sve super po dogovoru kad odjednom usred svega izlazi covjek bez majice i krene mi prijetit.Kaos nisam se snaso_Obuko sam se i krenuo van pa smo se naguravali.Jedva sam otiso.Jebeni bolesnici treba ih zapalit.Čovjek mi usred svega krene govorit da kleknem i ispricam se.Ima srece da ga ubio nisam.Btw ako nekog zanima adresa evo je Zagrebačka cesta 80/2.Prvi stan s lijeve strane.Ako netko ima potrebu iskalit bijes negdje tu vam je sve.
Majko sveta, tko normalan ide na kurve u 5 ujutro?!
 
Majko sveta, tko normalan ide na kurve u 5 ujutro?!
U 5 ujutro testosteron je na najvišoj mogućoj razini. U ranojutarnjim satima svim zdravim muškarcima alatka stoji uspravno, ponosno i napeto. Mene recimo to uopče ne čudi. Čovjek je očito zdrav muskarac, a vjerujem da istovremeno može jebati s guza i primjerice doručkovati grah.
 
PAZITE SE KURVETINE!!Ne znam ni sam zasto sam isao kod raspale kurvetine al eto bilo je 5 ujutro i nisam donjeo bas najbolju odluku.Uglavnom dolazim tamo sve super po dogovoru kad odjednom usred svega izlazi covjek bez majice i krene mi prijetit.Kaos nisam se snaso_Obuko sam se i krenuo van pa smo se naguravali.Jedva sam otiso.Jebeni bolesnici treba ih zapalit.Čovjek mi usred svega krene govorit da kleknem i ispricam se.Ima srece da ga ubio nisam.Btw ako nekog zanima adresa evo je Zagrebačka cesta 80/2.Prvi stan s lijeve strane.Ako netko ima potrebu iskalit bijes negdje tu vam je sve.
Jebi ga, nisi imao sreće. Bit će bolje idući put. Sretno u tvom daljnjem jebačkom životu.
 
Jel bio tko kod ove ili je ovo fejk neki oglas?
Meni nije jasno kako niste više naučili kad je kontakt na whatsapp da je prevara i to još kad napišu isključivo kontakt na whatsapp onda znaš da je sigurno prevara
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh