ZAGREB - Jel bio tko?

očito čitaš izvan redova - gdje sam ja ikad napisao da me pale frajeri?
realno - ti spamaš jer se ne udostojiš ni pročitat sto sam napisao a onda trkeljaš laži
Pricas o muskim guzicama i muskim apolonima u seksualnom kontekstu. Muski ti puse i razmisljas o tome da ih karas u dupe. To su cinjenice. A koja je definicija tvoje seksualne orjentacije ni malo me ne zamima. Dosadan si i spamas na temi koja nije gej.
 
Pricas o muskim guzicama i muskim apolonima u seksualnom kontekstu. Muski ti puse i razmisljas o tome da ih karas u dupe. To su cinjenice. A koja je definicija tvoje seksualne orjentacije ni malo me ne zamima. Dosadan si i spamas na temi koja nije gej.
ne - nigdje ja nisam tako napisao
samo si preslikao svoje zatomljene fantazije na mene
zato i dalje spamaš i agresivan si - jer ti je neugodno od istine koju podsvejsno znaš o sebi
----
ostavi me na miru - hvala
 
ne - nigdje ja nisam tako napisao
samo si preslikao svoje zatomljene fantazije na mene
zato i dalje spamaš i agresivan si - jer ti je neugodno od istine koju podsvejsno znaš o sebi
----
ostavi me na miru - hvala
Čovjek uopće nije agresivan, već ti je u tolerantnom tonu samo poručio da si fulao temu i da frojdovske teorije o latentoj homoseksualnosti (u kojoj naravno ima istine, ali ne smatram da se odnosi na sva ljudska bića), podijeliš na nekom gay forumu i ne opterećuješ ovu temu.
I meni je apsolutno svejedno jesi li peder ili nisi, to je tvoja privatna stvar, samo se drži teme, a tema je "Jel bio tko kod ženske prostitutke".
 
Čovjek uopće nije agresivan, već ti je u tolerantnom tonu samo poručio da si fulao temu i da frojdovske teorije o latentoj homoseksualnosti (u kojoj naravno ima istine, ali ne smatram da se odnosi na sva ljudska bića), podijeliš na nekom gay forumu i ne opterećuješ ovu temu.
I meni je apsolutno svejedno jesi li peder ili nisi, to je tvoja privatna stvar, samo se drži teme, a tema je "Jel bio tko kod ženske prostitutke".
zašto spamaš ovu temu? na tvoja kvazi trkeljanja se ne obazirem i nebitna mi je tvoja orjentacija
ti si troler?
 
na činjenicu da bahato hračkaš zajedno sa latentnim gayem, na mene i da spamaš ovu temu - ti nastavljaš vrijeđanjem ad hominem i to upravo onakvim epitetima kako tebe opisuju drugi
trebam li i tebe zamoliti da prestaneš spamati ovu temu, da ne budeš agresivan i da me ostaviš na miru?
hvala
Predajem se. Rasprava s ovakvim kvazi psihoanalitičarima je naprosto besmislena.
 
predaj se kome hoćeš - meni nećeš. samo ne spamaj ovaj topic. ostavi nas strejt muškarce na miru, nikoga ne zanimaju tvoje fantazije

Jel ko bio nedavno s Nerom? gdje je nestala?
Evo ja cu cak i pomoc pederu... mozda se ispravi
Ovo ti je njen novi oglas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh