ZAGREB - Jel bio tko?

svako onaj koji može svršit u Marina škembava usta, može i u njegovanu čvrstu gay guzu,,,
šta uopće znači riječ heteroseksualac - to je samo riječ koja svrstava u određene kutije .
mislim da ta kutija ne podrazumijeva pod "normalno" odnos rasnog atlete - apolona od 20 -30 godina sa Marom ili nekom drugom tetom od 65+
To zvuči ko nešto kaj bi peder reko
 
Aj nas poštedi pederski
svako onaj koji može svršit u Marina škembava usta, može i u njegovanu čvrstu gay guzu,,,
šta uopće znači riječ heteroseksualac - to je samo riječ koja svrstava u određene kutije .
mislim da ta kutija ne podrazumijeva pod "normalno" odnos rasnog atlete - apolona od 20 -30 godina sa Marom ili nekom drugom tetom od 65+
Nije problem ka je on PEDERASTIA
Nego kaj nas pokušava uvjerit da smo svi takvi i da je to normalno
 
Aj nas poštedi pederski

Nije problem ka je on PEDERASTIA
Nego kaj nas pokušava uvjerit da smo svi takvi i da je to normalno
E, baš to je poanta cijele priče.
Jebe mi se je li on derpe ili nije, to je njegova osobna stvar. Nisam homofob, baš me zaboli tko gdje kitu gura.
Ali to nametanje vlastitih stavova, kao eto svi ste vi pederi ali se bojite to priznati ili to još niste osvijestili, e to me jebeno iritira.
 
E, baš to je poanta cijele priče.
Jebe mi se je li on derpe ili nije, to je njegova osobna stvar. Nisam homofob, baš me zaboli tko gdje kitu gura.
Ali to nametanje vlastitih stavova, kao eto svi ste vi pederi ali se bojite to priznati ili to još niste osvijestili, e to me jebeno iritira.
Zato kaj on sebe pokusava na taj nacin opravdati samom sebi. Jebe ga to sto je u stvari peder, pa pokusava sebe uvjeriti da su i svi drugi i da je to normalno. Pa zamisli koja je to pisiha sad u njemu. Pusio mu je frajer koji mu je prije toga lizao cmar. Sto je najgore on bi se sad vratio i jebo ga u dupe. Al hoce prvo od nas potvrdu da je to ok i normalno😅😅😁
 

Jel bio tko? Ne sjećam se neke recenzije.
 
Kakva su iskustva s EGE? Da li je bolje nego ove s osobni oglasnik, ljubavni oglasnik? Brijem da je sigurno skuplje. Nisam nikad bio kod kurve tako da zelim probati prvi put
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh