ZAGREB - Jel bio tko?

Ma nije mi sto varaju, sve su nas bar jednom prevarili. Nego sto stave dobru picku na internet.. Mi se ponadamo evo je nova sacemo da je oderemo. Onaj homos sto kaci oglase, vice hoce bonove. Pa j... l.. m... Da mi padne saka. Treba ih uvatiti. Probo sam vec nego sto dok mu ja udjem u telefon. On kurva vec prevari nekog ugasi taj broj. Jebo sam mu mamu lociracu ga sigrno. Ne bio mu u kozi
Meni čim spomene obnove, za mene je prekrižena. Veliki problem su također i one koje svaki dan naštancaju par divljih oglasa, a kad dođeš kod nje, nula bodova. Platiš ju i ne da onako kako želiš, već lupeta po svojem. A sigurno ista osoba ima i do 10 oglasa na PO. Na dnevnoj bazi štampa novi. Zoveš ju na sve, ne otvara poziv.
 
Ne obnove, nego bonove.
To isto bro, koliko sam puta dosao ona bro ne da ne izgleda kao na slikama nego tripujem da sam pogresio stan, onda mi truba da odem kad sam vec toliko iscimo. Izjebem je preko kurca, kazem sledeci put necu i opet isto ma idi smorim se svaki put. Ma poceo sam sad da ih zovem i da ih napusavam, ne verujem kako su skupe bro od cega im je picka od zlata. U Spanjolskoj platim celu noc 250e ovde sat vremena uzas, jos bolje picke 100puta nego ovde. Razocaran sam
 
To isto bro, koliko sam puta dosao ona bro ne da ne izgleda kao na slikama nego tripujem da sam pogresio stan, onda mi truba da odem kad sam vec toliko iscimo. Izjebem je preko kurca, kazem sledeci put necu i opet isto ma idi smorim se svaki put. Ma poceo sam sad da ih zovem i da ih napusavam, ne verujem kako su skupe bro od cega im je picka od zlata. U Spanjolskoj platim celu noc 250e ovde sat vremena uzas, jos bolje picke 100puta nego ovde. Razocaran sam
Sigurno su uništene od tvojih poziva
 
To isto bro, koliko sam puta dosao ona bro ne da ne izgleda kao na slikama nego tripujem da sam pogresio stan, onda mi truba da odem kad sam vec toliko iscimo. Izjebem je preko kurca, kazem sledeci put necu i opet isto ma idi smorim se svaki put. Ma poceo sam sad da ih zovem i da ih napusavam, ne verujem kako su skupe bro od cega im je picka od zlata. U Spanjolskoj platim celu noc 250e ovde sat vremena uzas, jos bolje picke 100puta nego ovde. Razocaran sam
Imam informacije od čovjeka iz prve ruke. Na talijansko-slovenskoj granici su jeftinije i bolje nego ovi naši babci od 55, a piše si 31 godinu (Lanište koliko čujem). Neke ni ne pišu godine, ali kompliciraju u vražju mater. Te se tuširaj, a ona kraj kade prati šta radiš, te nikada dobro, te neće kako ti želiš, već mora po njenom biti. Ima toga još...
 
Bro znas sta treba da uradimo,ja znam dosta o kompjuterima.imam dosta programa. Treba locirati te prevarante,i da nas nekoliko kad ga lociram da odemo da ga uvatimo da ga silujemo kao kuravu. Ne radi to 100 ljudi to je par njih koji samo vrte oglase
A kaj te onda doceka neki crnja pa te izjebe ili kaj hahaha, ne kuzim poantu prevare. Zas bi stavio fejk oglas da ti neko dode pred stan... Nisam jos bio na kurvama pa ne znam kak to ide, dns bi trebo bit kao prvi put pa se malo raspitujem ak neko zna za te cure
 
Pozdrav suborci! Jel bio tko skoro kod Đurđe ili neke druge sisate skoro? Ako može cijena ili preporuka. Sutra sam u zg pa malo da se poigram sa dobrom sisom koje obožavam😄...
 
A kaj te onda doceka neki crnja pa te izjebe ili kaj hahaha, ne kuzim poantu prevare. Zas bi stavio fejk oglas da ti neko dode pred stan... Nisam jos bio na kurvama pa ne znam kak to ide, dns bi trebo bit kao prvi put pa se malo raspitujem ak neko zna za te cure
E pa bro, kad popusis pricu javi se ovde. Da vidim dal ce da te boli kurac dal bilo dva crnca ili tri crnca tu. Jebo bi ih svu trojicu veruj mi. Idem od 19god na kurve sad imam 32,svaki dan. E sad ti racunaj koliko je to. A nekad i na dve, tri dnevno.
 
E pa bro, kad popusis pricu javi se ovde. Da vidim dal ce da te boli kurac dal bilo dva crnca ili tri crnca tu. Jebo bi ih svu trojicu veruj mi. Idem od 19god na kurve sad imam 32,svaki dan. E sad ti racunaj koliko je to. A nekad i na dve, tri dnevno.
A sta jel ti se dogodilo kad da si doso i da je prevara? I kaj onda dodes tamo i sta? Zanima me situacija nakon kaj dodes😂
 
A sta jel ti se dogodilo kad da si doso i da je prevara? I kaj onda dodes tamo i sta? Zanima me situacija nakon kaj dodes😂
Bro ne dodjes sto je najgore, da dodjes bilo bi dobro. Nego te smara da kupis bon, dajes na ruke kad dodjes, pa onda prica prekri QR kod da vidi datum kad si kupio, skine ti lovu i ugasi telefon. Tako brate zapamti ne daj ni na koji nacin pare unapre. Kad pises, odma pitaj jel pare na ruke ili one pederake fore A-bon ili nesto unapred ako ti kaze na ruke ok, bilo kako drugacije pusio si pricu
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh