ZAGREB - Jel bio tko?

Da..meni fakat nije jasno....KOME uplaćuješ lovu...kojoj osobi od 9 000 000 ljudi na Zemlji....ili 11 nebitno....koliko ga ili ju poznajes...koliko mu ....joj vjeruješ...koliko su slike ok ili daje....pa majku mu...uključite mozak....skrušeno molim..ako mozga ima imalo...
 
Nema blizu 50 god , to je Karla iz Dubrave , sad se oglašava kao Maja . Slike su njezine pa sami prosudite . Dobro izgleda , puši bez i ne požuruje , za 50 EUR , ovo je možda najbolja ponuda na PO . I neće vas istjerat iz prostora , gotovo je kad je stvarno gotovo .
Glupost, žena imq i više od 50 ove su slike gore već pitaj boga koliko dugo ja bio prije 2 god i nisam baš bio zadovoljan tako da nisam ni ponovio...
 
Glupost, žena imq i više od 50 ove su slike gore već pitaj boga koliko dugo ja bio prije 2 god i nisam baš bio zadovoljan tako da nisam ni ponovio...

Žena je u nekim srednjim 40-tim godinama. Izgleda prilično dobro , pogotovo kad te dočeka na štiklama i uskoj pripijenoj haljini . Ima privlačno lice , dugu kosu , lijepo izgleda . Dobro tijelo, skladno .

Jako dobro puši , bio sam iznenađen , ima onaj vakum osjećaj , odlično to radi . Sex je solidan i ne znam sto vise očekivati .

Ne radi anal , možda nekim stalnim mušterijama i to nudi , nisam bio te sreće .

U ovoj bezizlaznoj situaciji , kurvarluka u našoj HR , ovo je poštena ponuda za postene novce .
 
Pozdrav ekipa,jel bio tko kod doticne?
 
Da li je netko bio sa ovom djevojkom?
Ja ju probao kontaktirat prije pola godine na app me blokirala na poziv mi rekla da nemoze pitao ju kad ces moc rekla da nezna i to je to probao jos nakon par dana zvat nije se javljala...
Trazi kao decke do 30 takve mislim da ce tesko nac da joj plate
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh