ZAGREB - Jel bio tko?

Ne znam je li ovo pravo mjesto za postaviti pitanja, ako nije molim da me uputite :)

Zanima me što bi vam 22-godišnjakinja od 170 cm i 60 kg, duge kose, tetovirana, pirsanih bradavica morala ponuditi da ste voljni platiti 100 e
Napisi kakve usluge bi ponudila u nekom vremenskom roku za 100€ pa cemo komentirati.

Ovo s tetovazama i pirsanim bradavicama je zanemarivo jer usluga je najvaznija.
 
Jel bio tko?
 
Ne znam je li ovo pravo mjesto za postaviti pitanja, ako nije molim da me uputite :)

Zanima me što bi vam 22-godišnjakinja od 170 cm i 60 kg, duge kose, tetovirana, pirsanih bradavica morala ponuditi da ste voljni platiti 100 eura?
Realno klasika do 1 sat, oral sa ili bez kondoma, sex obavezan kondom, bez anala. Tuširanje prije i poslije, higijena, diskrecija i tvoje kulturno ponašanje.
Tako ti većina, ako misliš da si baš top onda ti je to 30 min.
 
Dolazi svako malo u Zagreb ,iz Angole je ,obicno je u ok apartmanima po centru. Ona je na slikama ,krupnije građe ali stvarno utegnuta i ne bi rekao da joj je građa mana. Svasta se moze dogovoriti ,anal ne. Ljubi se ,pljuganja sa ili bez ,odnos sa zastitom. Odradi to stvarno korektno ,opusteno. Vrijeme koje dogovoris ispostuje. Preporucujem dogovor oko cijene ,korigirat ce je ali ne ocekujte za previse. Kad stigne u Zg javi se porukom ,ali ukoliko vam to ne odgovara samo joj javite da to ne radi. Preporuka
A koja je cijena?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh