ZAGREB - Jel bio tko?

Ova pomutnja traje jako dugo jer ste pomijesali ove dvije cure, ali ocito je da za narkomanku govorite da je dobra, a za ovu koja je dobra da je narkomanka. Mozes vidjeti to i na temi iskustva i recenzije.
Jos se sjecam da ste za tu narkomanku pisali da je maloljetna, pa ja nisam kuzio jel narkomanka maloljetna ili je konobarica maloljetna ili je konobarica maloljetna narkomanka ili je narkomanka maloljetna konobarica, mozda su obadvije punoljetne konobarice. Ludilo!
 
Ova pomutnja traje jako dugo jer ste pomijesali ove dvije cure, ali ocito je da za narkomanku govorite da je dobra, a za ovu koja je dobra da je narkomanka. Mozes vidjeti to i na temi iskustva i recenzije.
Jos se sjecam da ste za tu narkomanku pisali da je maloljetna, pa ja nisam kuzio jel narkomanka maloljetna ili je konobarica maloljetna ili je konobarica maloljetna narkomanka ili je narkomanka maloljetna konobarica, mozda su obadvije punoljetne konobarice. Ludilo!
Evo da ne bi bilo da serem, pazi sad ovo:

https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zagreb-jel-bio-tko.2204/post-170667

https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zagreb-jel-bio-tko.2204/post-170791
 
Ova pomutnja traje jako dugo jer ste pomijesali ove dvije cure, ali ocito je da za narkomanku govorite da je dobra, a za ovu koja je dobra da je narkomanka. Mozes vidjeti to i na temi iskustva i recenzije.
Jos se sjecam da ste za tu narkomanku pisali da je maloljetna, pa ja nisam kuzio jel narkomanka maloljetna ili je konobarica maloljetna ili je konobarica maloljetna narkomanka ili je narkomanka maloljetna konobarica, mozda su obadvije punoljetne konobarice. Ludilo!
E sada si i ti napravio pomutnju. Treba jos samo dodati onu sto ima zube ili nema zube.
 
Da li mozda zna netko kakva je ova, da li je ovo marina? Jel bio mozda netko?
Ha, ha, ha...ma luda baba...zovem prije nekoliko dana...pitam ljubazno sve...šta nudi i cijena (60 europskih)...i nakraju ju pitam..."možete mi reči vaš opis i godine, ako nije tajna" ...popizdila je..."pa zar ne vidiš na slikama, sve sam napisala i godine i izgled".....ha, ha, ha....a glas ima kao da ima oko 65 godina...tako i izgleda na slikama...a napisala da ima 40 god.... Zahvalio sam joj i prekinuo poziv....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh