ZAGREB - Jel bio tko?

Bio tko? Kaže 70 eura Vrbani
Nisam imao vremena taj dan, poslije je više nisam mogao dobiti
 
Slike njene. Masaža sa ručnim 40 komplet 70 €. Oral i odnos sa kondomom.
Cura je zgodna u faci, masaža bezveze pa pušenje sa kondomom osrednje zatim sam je prvo u doggy pa zatim u misionarku.
Zgodna mala.Nema pojma o ničemu ,lijepa guza,lice,pičkica ....Totalno bačen novac preko k...radi ! Žali bože .Ali inače je zgodna treba treba ju dobro izj....ati.!
 
Bio sam prije godinu otprilike, kad je bila u Zg. Slike su joj mrak...uzivo nije loša, al si je taman ugradila silikone pa ju nisam smio drzati za sise, jer ju je boljelo...inace, akcija prosjek, dala mi je 2 metka u pol sata za 150, s te strane je bila korektna. Inace, prava je rijetkost naici na mladju curku koja radi sve sto hoces, a da izgleda odlicno. Bila je jedna u Zg povremeno, Brazilka, Laura...ta je bila top i po akciji i po izgledu. Pojavile su se neke mladje cure prosli tjedan koje su davale za 150 po satu, al nisam uspio otici jer su mi se obje javile tek iza 15 sati, iako pise da rade od 12. Ako uspijem otici kod jedne od tih, napisem iskustva...
 
Slažem se, masaža pušenje baš nisu nešto, neće ni ona gore, neće se ljubiti, ali zgodna je i može ju se dobro jebati, ne žali se barem dok ju se nabija , lijepo stenje
Znači stenjala....ma mala je katastrofa...Općenito naše k....su katastrofalne po izgledu 95% njih je užas,prostori užas prljavi,sve neke raspuštenica ništa koristi uzalud bačen novac,a sad smradure po 60-80-90€ bacaju cifre a nevrede 20€
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh