ZAGREB - Jel bio tko?


Kaže preko telefona, masaža 70€. Sve 5, lijepa cura (bar ovako na slikama), ali samo za masažu ne dam 70€.

Sjećam se da se po forumu već spominjala (ali ne mogu naći jer je mijenjala broj telefona i oglas). Ima li kod nje nešto više od čiste masaže?
 
jel bio netko kod ove?

pošto mi je u kvartu, zvao sam je - kaže 60e - pola sata, b2b sa happy endom, neda ništa više..
ne da mi se ići na blef i baciti 60e, pošto po slikama već pretpostavljam da su fake

pa ako je netko bio, svaki komentar je dobrodošao :)
Zar nije to ona s silikonima sa kajzerice, što su pisali da je loša usluga ?
 

Kaže preko telefona, masaža 70€. Sve 5, lijepa cura (bar ovako na slikama), ali samo za masažu ne dam 70€.

Sjećam se da se po forumu već spominjala (ali ne mogu naći jer je mijenjala broj telefona i oglas). Ima li kod nje nešto više od čiste masaže?
Nema nit masaže samo pranje mozga, izbjegavati !
 
Bio sam ljetos. Skupo... 300 za sat. Klasika.
Lijepa u faci, ali vidi se po tijelu da je rađala. :/ Nisam ponovio.
 
Ja bi bio pažljiv jer mi smrdi na muljažu.

Kaže 130€/sat sa OWO, FK i klasika šta je ok, ako cura tako izgleda.

Pitam ju jer je to ona na slikama.

Kaže da 100%.

Ja sam pije toga pokrenuo google picture search tako da sam znao da slike nisu njene.

Ja ju pitam jer ona radi u Českoj, veli ona ne. Kažem ja njoj da mi onda objasni kako su to onda njene slike i pošaljem joj link s oglasom u Českoj.

Izgleda kao da je neka njene slike ukrala...

Aha. Možeš si misliti.

Ali ako ima netko drugo drugo iskustvo, neka javi.
 

Dogovaram se s ovom, zasad zvuci legitimno ali ako je bio tko da ne gubim vrijeme. Iako to sto radi subotom mozda i je sumnjivo 😁
 
Pozdrav svima
Da li je netko isao. Ja zvao nitko se ne javlja
 

Prilozi

  • Screenshot_20230311_231515_com.facebook.lite.jpg
    Screenshot_20230311_231515_com.facebook.lite.jpg
    620,8 KB · Pregleda: 238

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh