ZAGREB - Jel bio tko?

U trazilicu ukucaj viki i netko je za nju prico da ima hiv jos prije pol godine
Ako je to istina, a još radio ako ona zna da sto ima treba ju smaknuti.
Samo ne znam kako to netko zna, a da npr ne radi na tom zavodu pa ima tu informaciju jer znamo da je to tajno.
Jer ta cura radi godinama i ako je to istina šta je onda sa ekipom koja je išla kod nje. Nadam se da su se svi kabanirali sa zaštitom.
Ako ima netko još kakvu informaciju vezano za druge takve nek napiše. Bilo bi dobro reći od kud ta informacija jer ako lik lupwta onda je to baš loše jer diže j paniku svima.
 
Ako je to istina, a još radio ako ona zna da sto ima treba ju smaknuti.
Samo ne znam kako to netko zna, a da npr ne radi na tom zavodu pa ima tu informaciju jer znamo da je to tajno.
Jer ta cura radi godinama i ako je to istina šta je onda sa ekipom koja je išla kod nje. Nadam se da su se svi kabanirali sa zaštitom.
Ako ima netko još kakvu informaciju vezano za druge takve nek napiše. Bilo bi dobro reći od kud ta informacija jer ako lik lupwta onda je to baš loše jer diže j paniku svima.
To je neki njen bivsi ili kaj vec, pisao o njoj tu po forumu (zbrisali mu profil). Valjda se htio osvetiti zbog necega pa je srao da ima hiv. Ne znam jel je to istina i iskreno boli me briga, ali velim kaj je pisalo. Procackaj po forumu i nadji temu o njoj pa se uvjeri sam.
 
To je neki njen bivsi ili kaj vec, pisao o njoj tu po forumu (zbrisali mu profil). Valjda se htio osvetiti zbog necega pa je srao da ima hiv. Ne znam jel je to istina i iskreno boli me briga, ali velim kaj je pisalo. Procackaj po forumu i nadji temu o njoj pa se uvjeri sam.
Ma nema se šta uvjeravati. Valjda su tu svi dovoljno pametni da navlače gumice.
 
Pa jebo vas pes! Fakat vas ima svakakvih. U vezi, braku itd.. A neki uredno karaju bez ičega. Već sam to spominjao par puta i mislim da nd bum ponsvljao. Pa nemreš kurvu jebat bez zaštite! Svarno za ne vjerovat! I ak ti imaš neki kurac od bolesti to treba reć' isto kak bi ona trebala reć kaj ima. Al nemreš ni na rijeć vjerovat. Pa lijepo to dofuraš doma...
 
Ako je to istina, a još radio ako ona zna da sto ima treba ju smaknuti.
Samo ne znam kako to netko zna, a da npr ne radi na tom zavodu pa ima tu informaciju jer znamo da je to tajno.
Jer ta cura radi godinama i ako je to istina šta je onda sa ekipom koja je išla kod nje. Nadam se da su se svi kabanirali sa zaštitom.
Ako ima netko još kakvu informaciju vezano za druge takve nek napiše. Bilo bi dobro reći od kud ta informacija jer ako lik lupwta onda je to baš loše jer diže j paniku svima.
Sumnjam da žena ima mogućnost išta drugo raditi.

A i dalje ima debila koji bi bez kondoma. Pa sami su si krivi ako što bude, fakat ne trebaš da ti netko govori da kurvu ne jebeš bez gumice.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh