ZAGREB - Jel bio tko?

Meni je dosta recenzija i foruma! Sve je indivualno. Treba otić i vidjet! Nov sam u ovome, al na greškama se ući! Ionak je na forumu samo 10-15% ljudi koji nekaj traže. Ostali šute i "rade"! Isprika svima kojima sam bio naporan! Pozdrav!
 
Meni je dosta recenzija i foruma! Sve je indivualno. Treba otić i vidjet! Nov sam u ovome, al na greškama se ući! Ionak je na forumu samo 10-15% ljudi koji nekaj traže. Ostali šute i "rade"! Isprika svima kojima sam bio naporan! Pozdrav!
Ja sam u trenutnoj situaciji da ne mogu izdvojiti previše novca na ovaj sport, odradim većinom 1 curu mjesečno, nekad 2. Kad dođe ljeto, bit ću u puno povoljnijoj situaciji.
Tako da gledam što ću izabrati.
Ako mi se cura svidi i dobra je komunikacija, odem kod nje bez obzira na forum. Forum je da vidim ako ima loše recenzije da odustanem od nje.
Znači ne biram cure koje imaju dobre recenzije, nego izbjegavam one koje imaju loše, a ako nema recenziju i svidi mi se otići ću kod nje, neću čekati da netko ode prije.
 
Bio ja bolje nemoj ici
70pola 110 1h mrsava jako sisa niti nema ravna ko daska pusi bez nakon par minuta stavlja kondom rekao joj nek pusi jos malo samo ga stavila u usta i navlaci kondom krene na mene nakon minute kaze aj ti gore pozuruje ljubiti se nece tako ju udarao i svrsio po njoj..
Platio pola ostao mozda 10 min
Ta mala je vec bila u opticaju prije par godina lorena mislim da se i drogira...
Nebi ponovio nikako
Jel to ova
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh