ZAGREB - Jel bio tko?

bok, ima koja po mom guštu, moj tip je deblja, starija, niska i sisata. Al može bilo kakva samo da je deblja i da drži do sebe (urednost), poželjno da je obrijana. Najradije nešto poput one kuvarice Lidije Bastijanich.

Spominju se neke, al ili nema kontakta ili su na slikama mršave za moj ukus.

Debela bakica, Utrine kod trznice
Popaj baba
Marica Dubrava
Plavusa slavonka
Medicinska masaza Dubrav (starija, jaca, velike sise)
Koja je ova zadnja??
Medicinska masaza Dubrav
 
60e 30min
Za 15min bio gotov i odmah van, mala sobica natrpana svim i svacim, pas na balkonu zatvoren, laje cvili cjelo vrijeme.
Romkinja njene slike, solidna u faci, bila bi bolja da se nasminka. U prostoru u drugoj sobi također cura po glasu starija, dalje nisam vidio. Male sise mekane, picka mala uska s vecim usnama, obrijana, guza ko sa slika meka/mlohava. Stavlja sisu sama u usta, puši jebeno jedno 8min mi ga samo pusilia mojom željom, da se dirat svuda, da lizati picku i pak
Ova nije Romkinja nego Zagorka.
 
ej jebaci ima koja u zg za pola sata za 53 do 60 eura to je negdje oko 400 kuna do 500 kuna,jer ove nove traže 90 eura pola sata ,Npr, Natali pla.oglasnik sat 120 eura ,evo za ove kojima lova nije problem. bolje da uložim u kladionicu tu lovu na dva para pa imam dobitak,pa kaje to došlo digle cijene ko da su zlatne im pičke ,ops .troškovi su porasli baš jadno od njih ,ti boga pa imaju satnicu veču od meneđera.to treba legarizirati,
 
Bilo danas nešto na dnevniku u vezi neke inicijative da se to legalizira, vidio samo dio priloga u prolazu pa ne zna detalje.
 
Bilo danas nešto na dnevniku u vezi neke inicijative da se to legalizira, vidio samo dio priloga u prolazu pa ne zna detalje.
Je,i žene su bile za to da se legalizira na neki način...gledam malo ovu temu Villach,zašto to i mi nebi imali u Zagrebu ili drugim gradovima? Turistička smo zemlja,možemo uvozit razne zgodne žene iz cijele europe i svijeta i svi bi bili zadovoljni.
 
Je,i žene su bile za to da se legalizira na neki način...gledam malo ovu temu Villach,zašto to i mi nebi imali u Zagrebu ili drugim gradovima? Turistička smo zemlja,možemo uvozit razne zgodne žene iz cijele europe i svijeta i svi bi bili zadovoljni.
Zato što smo licemjeri i lažovi.
Kao idemo u crkvu, svi smo katolici, djeca sva na vjeronauk, muškarci mole po trgovima... 🙄 Ma fuj.
 
Zato što smo licemjeri i lažovi.
Kao idemo u crkvu, svi smo katolici, djeca sva na vjeronauk, muškarci mole po trgovima... 🙄 Ma fuj.
Nisu problem niti molitelji niti pederi itd...problem je kaj mnogi još uvijek ne shvaćaju da nismo svi isti pa imaju potrebu drugome/drugima davat moralne i pametne savjete ili još gore osuđivat bez ikakvog razloga.
Dok Plenkoviću i ostaloj eliti dođe iz kurca ili pičke u mozak da bi trebali otvarat bordele po svuda i uvozit PRAVE KURVE dotle ću ja crknut,osljepit ili se već objesit.Prostitucija bi trebala bit kao kplus proizvodi ili pecivo iz pekare,dostupna svima i po svuda.
 
Nisu problem niti molitelji niti pederi itd...problem je kaj mnogi još uvijek ne shvaćaju da nismo svi isti pa imaju potrebu drugome/drugima davat moralne i pametne savjete ili još gore osuđivat bez ikakvog razloga.
Dok Plenkoviću i ostaloj eliti dođe iz kurca ili pičke u mozak da bi trebali otvarat bordele po svuda i uvozit PRAVE KURVE dotle ću ja crknut,osljepit ili se već objesit.Prostitucija bi trebala bit kao kplus proizvodi ili pecivo iz pekare,dostupna svima i po svuda.
Ma slažem se. Meni samo idu na živce "moralne vertikale" koje koriste istu uslugu, a prema javnosti glumataju...
 
Jel ima ona hiv na kraju ili ne znam da se nesto pricalo bilo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh