ZAGREB - Jel bio tko?

Jel tko zna šta o ovoj? Koliko ja pratim već godinama se oglašava po svuda,kaj nevalja sa njom,kaj je nitko neće ženit ili šta? Ovako prema slici izgleda jako dobro.
 
jel bio netko kod ove?

pošto mi je u kvartu, zvao sam je - kaže 60e - pola sata, b2b sa happy endom, neda ništa više..
ne da mi se ići na blef i baciti 60e, pošto po slikama već pretpostavljam da su fake

pa ako je netko bio, svaki komentar je dobrodošao :)
Mala je u sopotu,poprilicno glupava cura skine se malo ga izdrka i to je to,kad joj diras sise silikoni dobri 4 bi reko i guza vrhunska,slatkica al samo mutava masaza 60e steta al ne bi ponovio kad neda da ju jebem
 
jel bio netko kod ove?

pošto mi je u kvartu, zvao sam je - kaže 60e - pola sata, b2b sa happy endom, neda ništa više..
ne da mi se ići na blef i baciti 60e, pošto po slikama već pretpostavljam da su fake

pa ako je netko bio, svaki komentar je dobrodošao :)
Po meni te masaže sa he ne vrijede više od 50,jer svi znamo kaj znači b2b. Ona gola i ti namazani uljem a ne samo sise u gaćicama i kao to je b2b.
 
Mala je u sopotu,poprilicno glupava cura skine se malo ga izdrka i to je to,kad joj diras sise silikoni dobri 4 bi reko i guza vrhunska,slatkica al samo mutava masaza 60e steta al ne bi ponovio kad neda da ju jebem
znači ne klizi po tebi gola? pošto se reklamira kao b2b... :)
jel barem masaža ok? ili trackanje bezveze? tj jel ima išta da radi ok?
baš mi je jebozovna pa bih riskirao 60e (ako je to ona na slici) :)
 
znači ne klizi po tebi gola? pošto se reklamira kao b2b... :)
jel barem masaža ok? ili trackanje bezveze? tj jel ima išta da radi ok?
baš mi je jebozovna pa bih riskirao 60e (ako je to ona na slici) :)
Bio ja prosle godine u 12mj. Kod nje
Na slici nije ona o nije bas vitka ima je dosta
Zvao ponudila mi masazu pitao ima sta vise moze oral kaze zato sam i otisao do nje...
Prvo me izvozala za adresu dosao napokon u stan ona tako nije neka ljepotica ee onda mi oral naplatila dodatno 100kn to sa kondomom bzvz pusila 2 minute nakraju sam popizdio i otìsao od nje ...
Placas joj za nista ustvari
 
znači ne klizi po tebi gola? pošto se reklamira kao b2b... :)
jel barem masaža ok? ili trackanje bezveze? tj jel ima išta da radi ok?
baš mi je jebozovna pa bih riskirao 60e (ako je to ona na slici) :)
Nista ne radi ti legnes ona malo te stisce namaze kitu i drka hahahah ona klekne ajmo rec na krevetu pored tebe i sva je neka joj zasto ovo zasto ono a s druge strane picka je top sise dupe nema zamjerke al neda nis konkretno
 
Nema ni top klase vec duze,vjerojatno koliku lovu trebaju za toliko odrade i poslije valjda imaju neki svoj biznis
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh