ZAGREB - Jel bio tko?

Pratim ovu temu, u zadnje vrijeme su mi neke dame zapale za oko kao da imaju dobre recenzije o njima pa vas molim da mi pomognete odabrati kod koje biste vi najradije sutra otisli da imate u planu ici...
Nisam bio ni kod jedne jos ali po temi sam zakljucio da su vrijedne odlaska.

1. Lidach- Dea Siget

2. Slatka maserka

3. Mlada atraktivna sexy maserkica

4. Plavokosa 25

5. Elena-Selin

Koju birate?
Ja bih isao kod 1,4,5. S tim da kod 4 i 5 nisam bio, ali namjeravam. Broj 3 nikako, broj 2 samo masaza.
 
Pozdrav ljudi,
ovo mi je prvi post pa unaprijed isprike ako ne radim što kako treba, ondosno kao postoji kakva procedura koju sam preskočio. Trebam vašu pomoć sa savjetom.
Uskoro dolazim u Zagrebu i volio bi se naći s nekom starijom ženom iznad 50 godina. Izgled mi nije toliko važan koliko da je simpatična i normalna, i da je obavezno potpuno depilirana. Poželjno je i da postoji mogućnost zajedničkog tuširanja.
Eto, ako imate koju preporučiti bio bih vam zahvalan.
 
Pozdrav ljudi,
ovo mi je prvi post pa unaprijed isprike ako ne radim što kako treba, ondosno kao postoji kakva procedura koju sam preskočio. Trebam vašu pomoć sa savjetom.
Uskoro dolazim u Zagrebu i volio bi se naći s nekom starijom ženom iznad 50 godina. Izgled mi nije toliko važan koliko da je simpatična i normalna, i da je obavezno potpuno depilirana. Poželjno je i da postoji mogućnost zajedničkog tuširanja.
Eto, ako imate koju preporučiti bio bih vam zahvalan.
Red sonja
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh