ZAGREB - Jel bio tko?


Jel bio tko sa ovom prvom curom
Poslao joj poruku na app 110E sat sve osim anala mi rekla
Bojim se otici posto dogovara preko whatsappa da nije prevara
Pitao je dali trazi kakvu uplatu u naprijed rekla da ne
Ako je tko bio neka napise iskustvo s njom.Hvala.
 

Je li bio tko s ove dvije? Ne mogu naći na forumu da je netko zapravo bio s njima i dao recenziju pa postavljam pitanje budući da sam prokleto slab na trojke. Znam da vjerojatno mogu dodati bar 10 godina svakoj na ove godine koje su dale u oglasniku, ali zanima me sama akcija i koliko je netko bio (ne)zadovoljan.
 
Jel bio tko sa ovom prvom curom
Poslao joj poruku na app 110E sat sve osim anala mi rekla
Bojim se otici posto dogovara preko whatsappa da nije prevara
Pitao je dali trazi kakvu uplatu u naprijed rekla da ne
Ako je tko bio neka napise iskustvo s njom.Hvala.
Nije prevara ili bon. Jako simpatična i pozitivna, ali mršavica pa odluči sam.
 
Slike njene,faca ok, bolja od tijela jer je premršava, ja ostao jer je duplo skoro duplo mlađa od mene, godine je vade... Lipo mi se zahvalila krasnom akcijom, tuš i ne gleda na sat... Hoću li ponovit? Ponavljam samo sa raketama ali i ovdje ću razmislit radi dosta pluseva. Da ima bar 5-6 kg i veće sise bih, a ovako nezz
 
Slike njene,faca ok, bolja od tijela jer je premršava, ja ostao jer je duplo skoro duplo mlađa od mene, godine je vade... Lipo mi se zahvalila krasnom akcijom, tuš i ne gleda na sat... Hoću li ponovit? Ponavljam samo sa raketama ali i ovdje ću razmislit radi dosta pluseva. Da ima bar 5-6 kg i veće sise bih, a ovako nezz
Ok, hvala na odgovoru, nadam se da će ti i ostali vjerovat kao ja, pošto si novi član...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh