ZAGREB - Jel bio tko?

Ne, ja kod svake zahtjevam tusiranje samnom, mozda izgubim par minuta sexa ali bar je oprana haha...to je samo prijedlog da i svi trazite tusiranje sa vama, neke se cak i oglasavaju da ima tus sa njom....ni jedna nece odbiti tus ako dodes kod nje, to joj pase jer izgubi par minuta vremena a tebi isto ok jel je bar oprana
Odlican prijedlog,samo mora prihvatiti
 
Napisao sam ti sve prije 2 i pol mjeseca. Ali posto si nepismen i niske inteligencije, nije ni cudo kaj to nisi znao obiljeziti i kaj si zaboravio na sve kaj sam napisao. Ne cudi me ni kaj nemres skupit 50 europskih jer ne znas racunat pa te gazda stalno skracuje na placi. Nemoj ici kod nje jer sam uvjeren da bu ti Dea opalila jedan kruzni u glavu i izbacila van naglavacke. Najbolje ti je tu jedan forumas napisao, spremi si lovu u kasicu prasicu i drkaj na neku koju zamislis. Drago mi je samo kaj znam da nema teoretske sanse da se razmnozis, tj da umocis ikada.
Hocu li ja "umociti" ili ne nije tvoj problem, kao sto niti moja placa nije tvoj problem. A ja niti ne moram ici kod te tvoje Dee, ima puno drugih cura u plavom oglasniku. Ali necu uopce raspravljati s tobom jer vidim da si nekulturan i bezobrazan a ja s takvima ne zelim imati posla. Lijepi pozdrav.
 
Ako se neko bavi tim poslom,desetak godina ili vise…
Onda je sasvim realno za očekivati,da si je stvorila određeni krug ljudi,koji dolazi kod nje!
U biti,ni ne razumijem zašto objavljuje oglase,nije joj potrebno…

To ti je cura,kod koje kad dođeš…
Ni ne ide ti se van od nje…
Komunikativna,dobrog izgleda i ne gleda na sat,a potrudi se oko klijenta…

Tek kad nju probam mogu reć "e, sad mogu umrijet" :D
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh