ZAGREB - Jel bio tko?

Neko provjerio?

Kolega je napisao par stranica prije ;)

Ovo vam je sve jedna te ista Milfara , svaki dan ima 4-5 oglasa :







Ovo su sve njezini oglasi Anja, Tanja, Melisa, Brineta , Plavusa …….

Milfica cca 45 godina , 170-175cm . Prosječan izgled , cice 4, veća guza , nekoliko tetovaža i nekoliko zubiju manjka .

Klasika , mislim da je sada 400/600 , nekada je bila 300/500. Oral bez kondoma .

Nije za cestu upotrebu ,
 
Ne znam zašto si njih dvije stavio u isti kontekst. Minea nema veze s Lunom. Jedino ako se Minea zaigrala sa inflacijom pa svoju uslugu poskupila na 1000 kn. I ovako se za uslugu koju je Minea pružala za 800 kn/sat precijenila, dok Luna definitivno vrijedi te novce.
Zato sta sam kontaktiro obje i obje su rekle istu cifru i obje dolaze u prostor tj. Nemaju svoj prostor.
 
Bok svima, dal se netko sjeca da je bila jedna 18 godisnja, mala slatka kod hotela antunovic? Neke sam dogovaro al onda odustal...
Pa sam opet u zg pa bi se htio naci al nemam vise kontakta :(
 
Bok svima, dal se netko sjeca da je bila jedna 18 godisnja, mala slatka kod hotela antunovic? Neke sam dogovaro al onda odustal...
Pa sam opet u zg pa bi se htio naci al nemam vise kontakta :(
I ja bi volio znati tko je ta ? Jer kod ANtunovića obično operiraju dvije - tri tako - tako izgleda, definitivno starije od 18, a niti usluga nije baš nešto, pogotovo kod Maje, koja požuruje i često ide na prevaru, platiš seks, a ona ti hoće izdrkati i da svršiš prije akcije.
Bila je ljetos Milica iz Novog Sada, ali ona nije dio ove gornje priče, bila je tu samo desetak dana, jedno od boljih iskustava. Ne požuruje, može se pregovarati oko cijene, nije bahata, a zgodna je.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh