ZAGREB - Jel bio tko?

Ne nužno :ROFLMAO:

Hahaga, nije u text navedeno treba li se kupat pri izmjeni partnera nakon 1h akcije.😁😁😁😅
 

+385923365638

Netko bio? Piše 186 cm?

Crnka duge kose, 186cm, komunikativna, zgodna, guza kao J.Lo, pruža razne vrste erotske masaže u ugodnom, opuštenom ambijentu. Diskrecija zajamčena kao i higijena, koju tražim
 

+385923365638

Netko bio? Piše 186 cm?

Crnka duge kose, 186cm, komunikativna, zgodna, guza kao J.Lo, pruža razne vrste erotske masaže u ugodnom, opuštenom ambijentu. Diskrecija zajamčena kao i higijena, koju tražim
Upiši temperamentna zgodna crnka. Nema 186.
 
P

Moguće Sanja...prije bila na Sigetu, ona ima silikone, crna kosa, kasne tridesete, možda četrdesete.
Nije imala pletenice dok smo se družili...
Opet ste u krivui brkate lončiće . Zanimljivo je citati vaše pametovanje i baljezganje . Cure umiru smijeha kad čitaju ove gluposti .

Kao prvo , gdje je na Trešnjevci vidio ovu curu ????

Ja po opisu već znam koja je , ali ovolika količina sigurnosti i laprdanja daje mi snage da još malo citam pametovanja .

Samja ili Tina nikada , ali bas nikada nije imala pletenice .
Pa ako znaš koja je jel možeš pomoć, ili ćeš ti bit jedini koji pametuje?
Napisao sam sve informacije kojih se sjećam, ako možeš lijepo te molim pomogni, ako ne želiš ne moraš bit bahat.
 
P

Moguće Sanja...prije bila na Sigetu, ona ima silikone, crna kosa, kasne tridesete, možda četrdesete.
Nije imala pletenice dok smo se družili...
Opet ste u krivui brkate lončiće . Zanimljivo je citati vaše pametovanje i baljezganje . Cure umiru smijeha kad čitaju ove gluposti .

Kao prvo , gdje je na Trešnjevci vidio ovu curu ????

Ja po opisu već znam koja je , ali ovolika količina sigurnosti i laprdanja daje mi snage da još malo citam pametovanja .

Samja ili Tina nikada , ali bas nikada nije imala pletenice .
Pa ako znaš koja je jel možeš pomoć, ili ćeš ti bit jedini koji pametuje?
Napisao sam sve informacije kojih se sjećam, ako možeš lijepo te molim pomogni, ako ne želiš ne moraš bit bahat.
 
Znam da nije tema za to i da ćete vjerojatno ignorirat no zanima me zna li tko neke dobre self check in apartmane koji bi se dali iznajmit na noć al po principu da preuzmem ključ u sefu ili ima onu tipkovnicu sa pinom za ulaz
 
  • Like
reagiranja: Aco

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh