ZAGREB - Jel bio tko?

Jel bio tko kod ove....ne mogu naći nijednu recenziju
Lokacija kod Arene, bosanka, mislim da jesu njezine slike. Rodila pa se malo vide tragovi ali ne strašno. Ugl. zgodna cura, manje sise, dupe lijepo, tetovaža, higijena mi se činila u redu, u faci meni jebozovna.
500 kn pola sata, tuširanje, malo priče prije što mi poboljšava dojam za cjelokupni odnos.
Što se tiče akcije oral i odnos sa gumicom, prosječan, 3 poze izmjenili, nije požurivala, završio u njoj, na kraju opet tuširanje.
Nije se javljala na pozive dok sam bio tamo iako ih je bilo sigurno što mi je u redu.
Dal bi ponovio? Možda, ovisi o očajnoj ponudi na PO koja je koliko vidim sve lošija i skuplja. Neke su poskupile na 700 pola sata tako da se definitivno bolje počastit sa nekom djevojkom
sa EGE.
 
Jel bio ko vidjet ove nove sise…
Jel se popravila sa ponašanjem,ili je jos uvijek bahata i puna sebe…
Tre
Fulala je operaciju, trebala je ici na liposukciju, iako i dzabe to, predebela je opet. Po ponasanju mi je bila OK, nije bila bahata, ali da je pokazivala zanimanje za sex, ne. Najbolje se vidi na oralu jel joj se da ili ne da, a ona lose pusi.
Slažem se, trbuh visi al to nebi bio toliki problem da nije bahata, požuruje, higijena upitna jer se samo obukla nakon mene u tajice u kojima me dočekala. Nisam mogao svršit zbog lošeg kompletnog dojma, rekao da me dovrši oralno pa sam i tako jedva uspio jer se pomagala rukom. Nebi ponovio ni da me pozove besplatno.
 
Tre

Slažem se, trbuh visi al to nebi bio toliki problem da nije bahata, požuruje, higijena upitna jer se samo obukla nakon mene u tajice u kojima me dočekala. Nisam mogao svršit zbog lošeg kompletnog dojma, rekao da me dovrši oralno pa sam i tako jedva uspio jer se pomagala rukom. Nebi ponovio ni da me pozove besplatno.
Slažem se s tobom u potpunosti…
Od higijene do bahatosti i pristupa…
Oral jako los…
Da je besplatno,zaobišao bi😉
 
Njen izbor...nitko joj nije uperio pištolj u glavu i natjerao je...nesretnim spletom okolnosti se počele kurvati...išla je linijom manjeg otpora i lakšom, bržom i većom zaradom.
Da su barem imalo pametne i otvore paušalne obrte i kao djelatnost osobne usluge (kao frizer, maser...itd)...da si mogu doprinose plaćati i imati makar nekakvu penziju...ovako kada ostare, neće biti prihoda..

nije da se pravim pametan, al ovo bas ne bi kod nas funkcioniralo, dužan si izdavat račune cak i ako nisi u sustavu PDV-a, a ako joj dođe porezna inspekcija, kako ce to sve objasnit + riječ je o nelegalnoj aktivnosti, pa ako ju uhvate moze joj se sudskim putem naložit da vrati sav zarađeni novac u proračun.
Zdravstveno one imaju, ne moras bit prijavljen kao nezaposlen na burzi rada jos uvijek.
Bavit se ovim hobijem kod nas je kazna na jedan način
 
Izvoli
1.
2.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh