ZAGREB - Jel bio tko?

Da, jer radis neki normalan posao u usporedbi s njenim poslom. Da si neka mlada zenska i kurvas se, i dode ti neki znojni deda, ja bi recimo u takvom slucaju završio na hitnoj zbog trovanja alkoholom. I sad tu dolazi ono pa ona je sama izabrala kurvanje kao nacin zarade, sto stoji, ali kakva ti osoba moras biti u glavi da netko ko ti je fizicki odvratan svrsava u usta? Ne ocekuj od njih previse
Njen izbor...nitko joj nije uperio pištolj u glavu i natjerao je...nesretnim spletom okolnosti se počele kurvati...išla je linijom manjeg otpora i lakšom, bržom i većom zaradom.
Da su barem imalo pametne i otvore paušalne obrte i kao djelatnost osobne usluge (kao frizer, maser...itd)...da si mogu doprinose plaćati i imati makar nekakvu penziju...ovako kada ostare, neće biti prihoda..
 
Jesam,ostao sam iz razloga kojeg sam naveo par str.prije…

Po meni,cura ne izgleda loše…
Pročitao sam na forumu da je jedna od osoba koju bi trebalo probati…
Ok,bio je moj izbor…

Ali,svakako to iskustvo ne bi ponovio…
Imam dosta iskustva i znam kakva usluga treba biti za određeni iznos…
Ali ok,nekome možda ona odgovara…
Nismo svi isti…
Meni ne odgovara jer si napisao ko i ostali da te rijesi ko na traci, pa zato necu ni ic. Bar mozes biti siguran da je isprala usta alkoholom prije neg te primila🤣🤣
 
Njen izbor...nitko joj nije uperio pištolj u glavu i natjerao je...nesretnim spletom okolnosti se počele kurvati...išla je linijom manjeg otpora i lakšom, bržom i većom zaradom.
Da su barem imalo pametne i otvore paušalne obrte i kao djelatnost osobne usluge (kao frizer, maser...itd)...da si mogu doprinose plaćati i imati makar nekakvu penziju...ovako kada ostare, neće biti prihoda..
Ma sta ce im mirovinski fond, budu ko marica
 
Ma sta ce im mirovinski fond, budu ko marica
Ovo se odnosi na ove zgodnije i kvalitetnije...znate da će vam kvaliteta i izgled s vremenom ići silaznom putanjom...treba misliti na zlatnu dob...tko će htjeti brinuti o tebi...ja da sam na njihovom mjestu paušalni obrt i uplaćuj doprinose i 3.mirovinski stjp, jer ne zarade malo...brutto plaću jednog direktora...tako da samo intelekt fali...neki dan sam s nekim pisao pa kao moraju ići kod ginekologa, na kraju sam uvjeren da ih 20% ima zdravstveno...
 
Ovo se odnosi na ove zgodnije i kvalitetnije...znate da će vam kvaliteta i izgled s vremenom ići silaznom putanjom...treba misliti na zlatnu dob...tko će htjeti brinuti o tebi...ja da sam na njihovom mjestu paušalni obrt i uplaćuj doprinose i 3.mirovinski stjp, jer ne zarade malo...brutto plaću jednog direktora...tako da samo intelekt fali...neki dan sam s nekim pisao pa kao moraju ići kod ginekologa, na kraju sam uvjeren da ih 20% ima zdravstveno...
Zdravstveno imas ako si prijavljen kao nezaposlen na burzi. Eh sad, da li ih drze na burzi kroz sve te godine, to je druga stvar.
 
Meni ne odgovara jer si napisao ko i ostali da te rijesi ko na traci, pa zato necu ni ic. Bar mozes biti siguran da je isprala usta alkoholom prije neg te primila🤣🤣
Evo vidiš…
Drago mi je da sam ti pomogao u izboru
Na kraju,zato i sluzi forum…
Za razmjenu iskustava,samo pazi da ne pokleknes kad se nađeš u Trnjanki na fešti…😂
 
Ja kad sam bio bila je tamo blizu Tvrtkove ulice, prostor oke. Nije bila pijana, bar ne vidno i ugodno je pricala. Spominjala i trening u teretani i decka. To je bilo prije malo vise od godinu dana, nije valjda tolko propala..
 
Ja kad sam bio bila je tamo blizu Tvrtkove ulice, prostor oke. Nije bila pijana, bar ne vidno i ugodno je pricala. Spominjala i trening u teretani i decka. To je bilo prije malo vise od godinu dana, nije valjda tolko propala..
Meni isto nije jasno,ja bio prije mjesec dana,nije pijana uopče bila,pila sok,ugodna uredna mirišljava,izmasirala ona mene i ja nju,akcija poslje,popričali i otišo zadovoljan.
 
Drugari ,

Ovo je tema “Jel bio tko?” . Znaci postavljate pitanja o djevojkama, ženama ili damama s oglasnika i dajete osvrte na uslugu, cijene i ostalo .

To jel Viky bila pijana , jel pije svaki dan , jel netko gleda iz Trnjanke koga boli kurac ? Pišite si u pp ili imate temu Birtija pa tamo mlatite kurcevima po slami .

Previše spanate teme , ovu i onu koja se odnosi na Recenzije Zagreb . Neki su čak bili prosvijetljeni , a ima ovdje još kandidata koliko vidim .

Vrlo jednostavno , postavite pitanje , Jel bio tko ? I čekate odgovor .
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh