ZAGREB - Jel bio tko?

Sto se tice temperamentne meni je ona među top 3 koje sam probao. Dosao, sjeo, popio cssu vode i dogovorio kaj cemo. Ona sve lagano, masaza, prica... Dok je krenula pusit pitala me jel mi treba duze ili krace i tak je prilagodila tempo. Guzica mi je top, lice tak tak i sisa cak oke. Higijena je isto bila oke, brisala je i sebe i mene par puta dok smo se druzili sa maramicama.
 
  • Like
reagiranja: one

Jel bio tko? Ne nalazim nikakvu recenziju
Mala iz Stenjevca i Spanskog . Ne znam gdje je sada . Njezine slike , solidno tijelo bez obzira sto je rodila 2 djece. U licu nije moj tip , ali daleko od toga da nije privlačna.
Radi masaže na krevetu i klasiku . Cijene variraju , nisam bio dugo tako da ne bih želio iznositi neke neprovjerene cifre. Nazovi pa vidi , može se jednom probati .
 
Viki ima najbolju guzicu na PO, istina nije ružna i što više baš je zgodna cura, ali taj prokleti alkohol je problem, a i prostor (u kojem sam bio kod nje) je u zgradi preko puta Trnjanke i ulaz gleda točno na natkrivenu terasu i ekipa se na sreću gušila u janjetini pa me nisu skužili :ROFLMAO: :ROFLMAO: , a ona je posao odradila onako čisto mehanički koliko joj je alkohol omogućio.
Da,prostor je sve…
Ali diskretan sigurno nije…
Hrpa ljudi na terasi kafića i Trnjanke
Ne mozes ući,a da te niko ne vidi…
A ekipa koja je stalno tamo,dobro zna ko je u toj zgradi
 
Viki ima najbolju guzicu na PO, istina nije ružna i što više baš je zgodna cura, ali taj prokleti alkohol je problem, a i prostor (u kojem sam bio kod nje) je u zgradi preko puta Trnjanke i ulaz gleda točno na natkrivenu terasu i ekipa se na sreću gušila u janjetini pa me nisu skužili :ROFLMAO: :ROFLMAO: , a ona je posao odradila onako čisto mehanički koliko joj je alkohol omogućio.
Nis jednom napravimo redaljku i poslije na janje i gemist
 
Pa upravo je taj prostor problem i kak kazete sigurno tam vec znaju iz rest kaj se dogadja pa se smiju ono gle ovaj ide sigurno jebat😂😂,toliko ljudi ulazi svako malo u tu oronulu zgradu,odmah sa glavne ceste ulaz🙈,a ona valjda jedina tamo,sreca pa mi se nije javila dok sam cekao tamo na parkingu da idem kod nje,cak sam se tjesio da je u onoj zgradi do restorana a ne nasuprot jbt,pa to da malo zesce pocnes jebat ode zgrada u p.m🙈😂😂😂
 
Pa upravo je taj prostor problem i kak kazete sigurno tam vec znaju iz rest kaj se dogadja pa se smiju ono gle ovaj ide sigurno jebat😂😂,toliko ljudi ulazi svako malo u tu oronulu zgradu,odmah sa glavne ceste ulaz🙈,a ona valjda jedina tamo,sreca pa mi se nije javila dok sam cekao tamo na parkingu da idem kod nje,cak sam se tjesio da je u onoj zgradi do restorana a ne nasuprot jbt,pa to da malo zesce pocnes jebat ode zgrada u p.m🙈😂😂😂
Možda spušta cijenu kvadrata😁
 
Da nemoze negdje drugdje naci prostor da to k necemu izgleda jbg a ne zgrada za koju mislis da ce se srusiti svaki tren,pa tam je vec pun kurac vremena u toj rupi....
 
Pa evo opet iz svog iskustva, nikad bio kod viki, a recimo da sam svaki drugi dan u trnjanki i nikad ne bi pomislio da je ona u toj zgradi preko ceste dok nisam to ovdje procitao. Ja kad i dodem tamo pojest, dodem u društvu, a koliko i vidim dode i ostatak gostiju i nije bas da svi brojimo i gledamo ko od ljudi koji se po plocniku setaju i ulaze kod nje. Tako da ne bi bilo lose da svi skupa smanjite detaljne opise gdje se koja cura nalazi.
Za alkohol, jbg, jel bi vi mogli trpiti da vas jebe svatko, ili bi i vi popili? Mozda ovo i govorim iz kolegijalnosti prema osobama koje vole popiti🤣🤣
 
Trpimo i mi sve (bar vecina) na poslu pa ne pijemo za vrijeme radnog vremena, zar ne? Ne tjera nas nitko radit, ali ako radimo, onda bi bilo očekivano da to odradimo kako i priliči.
Da, jer radis neki normalan posao u usporedbi s njenim poslom. Da si neka mlada zenska i kurvas se, i dode ti neki znojni deda, ja bi recimo u takvom slucaju završio na hitnoj zbog trovanja alkoholom. I sad tu dolazi ono pa ona je sama izabrala kurvanje kao nacin zarade, sto stoji, ali kakva ti osoba moras biti u glavi da netko ko ti je fizicki odvratan svrsava u usta? Ne ocekuj od njih previse
 
Da, jer radis neki normalan posao u usporedbi s njenim poslom. Da si neka mlada zenska i kurvas se, i dode ti neki znojni deda, ja bi recimo u takvom slucaju završio na hitnoj zbog trovanja alkoholom. I sad tu dolazi ono pa ona je sama izabrala kurvanje kao nacin zarade, sto stoji, ali kakva ti osoba moras biti u glavi da netko ko ti je fizicki odvratan svrsava u usta? Ne ocekuj od njih previse
Slažem se sa tobom…
Vjerujem da su njima 99% musterija odvratne…

Ima i druga strana te price…
Postoje i drugi poslovi…
Kao npr.rad u trgovini…
Kao čistačica…
Kao tajnica…
Da sad ne nabrajam puno…
Ima jako puno normalnih poslova…
U čemu je onda kvaka:
Pa u tome da je ovo lagana i odlična zarada…
Koja iznosi primanje u visini dobre direktorske plaće😉

Mislim…svako od nas bira kakvu uslugu zeli…
Previse je to novaca za takvu uslugu i da te na kraju za tu lovu dočeka alkoholizirana osoba…
A uostalom,pa ne mora ona bas svakoga primiti…mogu se mušterije i filtrirati,odabrati koje ti odgovaraju…
Samo,predobra je lova…da bi birala😃
 
Slažem se sa tobom…
Vjerujem da su njima 99% musterija odvratne…

Ima i druga strana te price…
Postoje i drugi poslovi…
Kao npr.rad u trgovini…
Kao čistačica…
Kao tajnica…
Da sad ne nabrajam puno…
Ima jako puno normalnih poslova…
U čemu je onda kvaka:
Pa u tome da je ovo lagana i odlična zarada…
Koja iznosi primanje u visini dobre direktorske plaće😉

Mislim…svako od nas bira kakvu uslugu zeli…
Previse je to novaca za takvu uslugu i da te na kraju za tu lovu dočeka alkoholizirana osoba…
A uostalom,pa ne mora ona bas svakoga primiti…mogu se mušterije i filtrirati,odabrati koje ti odgovaraju…
Samo,predobra je lova…da bi birala😃
A jbg, mozes se uvijek okrenut ak ti smeta sto je pijana. Ti si koliko sam skuzio ostao da ju probas, isto tako ce i sljedećih sto njih ostat da probaju, a ona zbraja pare i boli ju sto je pijana kad i tak zaraduje.
 
A jbg, mozes se uvijek okrenut ak ti smeta sto je pijana. Ti si koliko sam skuzio ostao da ju probas, isto tako ce i sljedećih sto njih ostat da probaju, a ona zbraja pare i boli ju sto je pijana kad i tak zaraduje.
Jesam,ostao sam iz razloga kojeg sam naveo par str.prije…

Po meni,cura ne izgleda loše…
Pročitao sam na forumu da je jedna od osoba koju bi trebalo probati…
Ok,bio je moj izbor…

Ali,svakako to iskustvo ne bi ponovio…
Imam dosta iskustva i znam kakva usluga treba biti za određeni iznos…
Ali ok,nekome možda ona odgovara…
Nismo svi isti…
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh